Mladá Boleslav odjela s porážkou o deset

Dvůr Králové - Zdejší druholigoví házenkáři přivítali ve své hale při ZŠ Strž Mladou Boleslav a po slušném výkonu vyhráli přesvědčivě 23:13. Základ úspěchu položili svěřenci trenéra Michala Pichy už v prvním poločase.

9.10.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

1. HK Dvůr Králové - TJ AŠ Mladá Boleslav 23:13 (12:6).

Dvoráci byli od úvodních minut lepším týmem a brzy si vypracovali vedení 5:1. Jenže hosté nechtěli prodat kůži lacino a stav byl rázem vyrovnán (6:6). Od té chvíle ale gólmani Babčaník se Šturmou uzamkli svoji branku a poločas vyhrál domácí favorit 12:6.

Po přestávce Dvůr pokračoval v kvalitní obraně, soupeři dovolil pouhých sedm branek. Sám naopak skóroval jedenáctkrát, a tak nakonec dospěl k pohodovému vítězství o deset branek.

V dalším kole čeká Východočechy duel v Bělé n. S.

Fakta, branky: Tomeš 5/1, Etrich 5/2, D. Fiedor 4, Junek 3, Cajthaml 2, Zelinka 1/1, Gogolák, Kirschbaum a Kulhánek po 1 - Homolka 3, Beneš, J. Janhuba, F. Janhuba 2, Kuchta 2/1, Šťastný 1, Soukup 1/1. Rozhodčí: Dostál, Dvořák. Vyloučení: 4:3. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (Jůza). Diváků: 120.

1. HK Dvůr Králové n. L.: Babčaník, Šturma - Gogolák, Etrich, Zelinka, Kulhánek, Junek, D. Fiedor, Tomeš, Cajthaml, Jůza, Kirschbaum.

Autor: Tomáš Otradovský

9.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Víno zdraží a trh ovládnou velkoplniči igelitových pytlíků, varuje vinař

Klára Dostálová.

Zastupitelé odmítli odvolat Dostálovou

Tradiční labský kámen získali Michal Krčmář a Lucie Charvátová

Vrchlabí - V Kulturním domě Střelnice, kde legendární režisér Miloš Forman před padesáti lety natočil filmový klenot „Hoří, má panenko", oceňovali nejlepší sportovce města za rok 2016. Do rodného Vrchlabí se po sezóně vrátili biatlonisté Michal Krčmář, Lucie Charvátová, rychlobruslařka Karolína Erbanová a běžkyně na lyžích Karolína Grohová.

KAM můžete v nejbližší době vyrazit...

Trutnovsko, Pojizeří /Průběžně aktualizováno/ - Kulturní servis: přehled zajímavých akcí konaných v našem regionu.

Vrchlabí táhne za postupem střelec Žďárský

Trutnovsko - Krajské soutěže nabídly příznivcům kopané další kompletní jarní kolo. Hráčům Vrchlabí, Rudníku a Dvora Králové B stačil na výhru jediný vstřelený gól.