1. HK Dvůr Králové - TJ AŠ Mladá Boleslav 23:13 (12:6).

Dvoráci byli od úvodních minut lepším týmem a brzy si vypracovali vedení 5:1. Jenže hosté nechtěli prodat kůži lacino a stav byl rázem vyrovnán (6:6). Od té chvíle ale gólmani Babčaník se Šturmou uzamkli svoji branku a poločas vyhrál domácí favorit 12:6.

Po přestávce Dvůr pokračoval v kvalitní obraně, soupeři dovolil pouhých sedm branek. Sám naopak skóroval jedenáctkrát, a tak nakonec dospěl k pohodovému vítězství o deset branek.

V dalším kole čeká Východočechy duel v Bělé n. S.

Fakta, branky: Tomeš 5/1, Etrich 5/2, D. Fiedor 4, Junek 3, Cajthaml 2, Zelinka 1/1, Gogolák, Kirschbaum a Kulhánek po 1 - Homolka 3, Beneš, J. Janhuba, F. Janhuba 2, Kuchta 2/1, Šťastný 1, Soukup 1/1. Rozhodčí: Dostál, Dvořák. Vyloučení: 4:3. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (Jůza). Diváků: 120.

1. HK Dvůr Králové n. L.: Babčaník, Šturma - Gogolák, Etrich, Zelinka, Kulhánek, Junek, D. Fiedor, Tomeš, Cajthaml, Jůza, Kirschbaum.