VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejúspěšnější sportovec Semilska za rok 2016

Semilsko - Vystřihněte originální kupon, vyplňte jméno svého favorita a zvolte hvězdu Krkonošského deníku.

4.1.2017 AKTUALIZOVÁNO 19.1.2017
SDÍLEJ:

Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2015Foto: Karel Čermák

Středa 8. února bude v semilském kulturním centru Golf patřit slavnostnímu vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce Semilska za rok 2016. Vítěze jednotlivých kategorií vybere odborná komise, přesto se do ankety mohou aktivně zapojit i čtenáři Krkonošského deníku, který je společně s okresní organizací České unie sportu v Semilech, agenturou Sport Action a městem Semily pořadatelem tradiční akce.

Jednotlivec či kolektiv, který od vás obdrží nejvíce hlasů, se totiž následně stane Hvězdou Krkonošského deníku. Originální kupon najdete již dnes (19. ledna) v tištěném vydání Krknošského deníku a vyplněný jej lze zasílat na adresu redakce - Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov. Vybírat lze z následujícího seznamu nominovaných.

SPORTOVCI DO 19 LET

Patrik BENC (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou), alpské disciplíny – 3. místo z NJR ve slalomu, 8. místo z MČR.

Nela BENEŠOVÁ (TJ Jiskra Harrachov), běh na lyžích – 1. místo v Českém poháru žactva, 2. místo ve sprintu a 3. místo v klasickém běhu z MČR.

Dominik BLÁHA (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky a severská kombinace – dvakrát 1. místo a 2. místo z MČR.

David CERMAN (TSC JUDO Turnov), judo – dvakrát 1. místo a 3. místo z Českého poháru, vítěz českého rankingu, mistr republiky U15 váhy do 34 kg.

Josef EGRT (AC Turnov), vrh koulí – osobní rekordy v hodu kladivem 6kg (70,16) a vrhu koulí 6kg (16,66), 20. místo z mistrovství světa juniorů v hodu kladivem, třikrát 1. místo z MČR juniorů (kladivo, koule), 3. místo z MČR do 22 let (kladivo) a dvakrát 5. místo z MČR juniorů do 22 let (disk, koule).

Ondřej FRIES (Sokol Semily), nohejbal – vyhodnocen jako nejlepší hráč 8. GALA MČR dvojic a trojic, 1. místo z MČR trojic, 2. místo z MČR dvojic a 2. místo z MČR jednotlivců.

Dominika HANUŠOVÁ (LSK Lomnice nad Popelkou), běh na lyžích – 1. a 2. místo z MČR.

Michal HANYK (AC Turnov), běh – osobní rekordy v běhu na 800m (2:08,59), 1500m (4:20,93) a 3000m (9:29,61), 1. místo z MČR v terénním triatlonu, 1. místo z MČR v duatlonu, 7. místa z MČR v aquatlonu a triatlonu, 6. a 8. místo z MČR (1500 a 3000 metrů), 8. místo z MČR v krosu, třikrát 1. místo (800, 1500 a 3x300m) z kraj. přeboru.

Marie HANZLOVÁ (AC Turnov), vrh koulí – os. rekord v hodu kladivem 3kg (42,38), 3. místo z MČR žákyň (kladivo), 1. místo (kladivo), 2. místo (koule) a 3. místo (disk) v krajském přeboru.

Dominik HLAVÁČ (TJ Sokol Jablonec nad Jizerou), skiboby) – 4x zlato z mistrovství světa juniorů.

Ladislav HORÁČEK (TJ Jiskra Harrachov), skoky na lyžích a severská kombinace – dvě 1. místa z MČR v severské kombinaci (sprint a Andersen), 3. místo ve skocích.

Vítězslav HORNIG (Klub biatlonu Jilemnice), biatlon – konečné 3. místo v Českém poháru, 13. místo (sprint), 21. místo (pursuit) a 9. místo (štafeta) z Olympijských her mládeže v Lillehameru, 1. místo z MČR ve štafetě dvojic a 2. místo v hromadném závodě.

Milan HOŠEK (AC Turnov), vrh koulí – os. rekordy v kouli 6kg (15,67) a disku 1,75kg (47,57), 3. místo z MČR juniorů v hodu diskem a 3. místo ve vrhu koulí.

Barbora HŮLKOVÁ (AC Turnov), skoky, sprint – osobní rekordy v běhu na 60m (7,70), 150m (18,30) a ve skoku dalekém (599), čtyřikrát 1. místo z halového MČR, dvakrát 1. místo z MČR.

Adéla CHLUPOVÁ (SKP Harrachov), biatlon – 4. místo v Českém poháru, 1. místo v Českém poháru (letní biatlon), 1. místo z MČR v závodě s hromadným startem, 3. místo ve štafetě, 2. místo ve sprintu z MČR v letním biatlonu.

Kateřina JANATOVÁ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích, atletika – 35., 42. a 53. místo z mistrovství světa juniorů v Rumunsku, 5., 7., 10. a 14. místo v závodech FIS Alpen cupu, účastnice závodů Světového poháru, čtyřikrát 1. místo a dvakrát 2. místo v Českém poháru, následně celková vítězka Českého poháru, 1. místo, dvakrát 2. místo a jedno 3. místo z MČR, 1. místo ve štafetě. Na MČR v atletice 3. místo v běhu na 2000 metrů přes překážky a 5. místo v běhu na 3 kilometry.

Jiří KONVALINKA (TJ Jiskra Harrachov), skoky na lyžích a severská kombinace – 1. místo z MČR ve skocích, 2. místo (sprint) a 3. místo (Andersen) v severské kombinaci.

Jakub LACINA (TJ Semily), kanoistika, sjezd – 1. a 2. místo z Českého poháru žactva ve Dvoře Králové nad Labem.

František LEJSEK (TJ Jiskra Harrachov), skoky na lyžích a severská kombinace – 1. místo ve skocích z MČR a dvě 3. místa v severské kombinaci (sprint a Andersen).

Klára LENGYELOVÁ (TJ Semily), běh na lyžích – 1. místo z Poháru Libereckého kraje v běhu, 1. místo z Poháru Libereckého kraje v přespolním běhu.

Tomáš LUKEŠ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích – třikrát 2. místo a jedno 4. místo z Českého poháru, dvakrát 2. místo, jedno 3. místo a dvakrát 4. místo v indiv. závodech MČR, 1. místo štafeta.

Karel MACHÁČ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích – 51., 52. a 55. místo z mistrovství světa juniorů v Rumunsku, 13. a 14. místo v závodech FIS Alpen cupu, 1. místo, dvakrát 2. místo a jedno 6. místo z Českého poháru, dvakrát 2. místo v kategorii dospělých, 2. místo, dvakrát 4. místo a jedno 6. místo v individuálních závodech MČR.

Adam MATOUŠ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích – 11., 14. a 21. místo z Olympijských her mládeže v Lillehameru, 5. a 6. místo v závodech FIS Alpen cupu, 1., 2., 5. a 7. místo v Českém poháru, dvakrát 1. místo, jedno 4. a 6. místo v individuálních závodech MČR.

Miloš POKORNÝ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích – 1. místo v Poháru KSL Libereckého kraje, 1. místo ve sprintu z MČR, celkové 2. místo z ČP.

Petr REJNIŠ (TSC JUDO Turnov), judo – vicemistr České republiky U13 ve váze do 36 kilogramů.

Dominika ROZTOČILOVÁ (TJ Semily), kanoistika, slalom – 2. místo z Českého poháru žactva ve Dvoře Králové n. L.

Tereza RYBOVÁ (Powerlifting Animals Semily), benchpress – 1. místo z mistrovství světa v Srbsku, absolutní vítězství mezi juniory a dorostenci v trojboji, 1. místo z MČSR v benchpressu, 1. místo z MČR v mrtvém tahu.

Radek RÝDL (TJ Jiskra Harrachov), skoky na lyžích a severská kombinace – 2. místo (K70) a 3. místo (K90) z MČR ve skocích, 3. místo v severské kombinaci.

David RYGL (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky na lyžích a severská kombinace – dvakrát 1. místo z MČR.

Marie RYSULOVÁ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích – 1. místo v Poháru KSL Libereckého kraje, dvakrát 1. místo a jedno 3. místo z ZODM, 1., 2. a 3. místo z MČR, celkové 2. místo z ČP.

Eliška SEIDLOVÁ (SKP Harrachov), letní biatlon – 1. místo v Českém poháru, dvě 2. místa z MČR (sprint a závod s hromadným startem).

Filip SCHILTE (TJ Semily), běh na lyžích, přespolní běh – v sezoně 2015/2016 vyhlášen Lyžařem sezony, 1. místo z Poháru Libereckého kraje v přespolním běhu, 3. místo z Poháru Libereckého kraje v běhu na lyžích.

Martin SLAVÍK (TJ Jiskra Harrachov), skoky na lyžích a severská kombinace – 2. místo z MČR v severské kombinaci (sprint) a 3. místo ve skocích.

Zuzana STAŇKOVÁ (LSK Lomnice nad Popelkou), běh na lyžích – 39. místo z mistrovství světa juniorů, dvakrát 2. místo a dvakrát 3. místo z MČR.

Radim SUDEK (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky na lyžích a severská kombinace – 2. a dvě 3. místa z MČR.

Petr ŠABLATURA (TJ Jiskra Harrachov), skoky na lyžích a severská kombinace – 1., 3. místo z Youth cupu 2016.

Jan ŠIMEK (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky na lyžích a severská kombinace – 2. a 3. místo z MČR.

Patrik TOMÁŠ (Powerlifting Animals Semily), benchpress – 1. místo z mistrovství Evropy ve Finsku (mrtvý tah), 2. místo z MS v Srbsku (benchpress), 1. místo z MČSR (trojboj).

Renata TREJBALOVÁ (KB Jilemnice), biatlon – konečné 2. místo v Českém poháru, 2. místo z MČR v rychlostním závodě a 2. místo vytrvalostní závod.

Hana TROJANOVÁ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích, atletika – 31. místo z mistrovství světa U17 v běhu do vrchu v Janských Lázních, 4. místo (družstva), 4., 5., 7. a 8. místo v Českém poháru, 2., 3., 4. a dvakrát 6. místo v individuálních závodech MČR, 3. místo štafeta, 8. místo z MČR na 1500 metrů přes překážky.

Tereza VOBORNÍKOVÁ (KB Jilemnice), biatlon – konečné 3. místo v Českém poháru, 1. místo z MČR ve štafetě dvojic a 3. místo v hromadném závodě.

Klára VOLFOVÁ (TSC JUDO Turnov), judo – třikrát 1. místo, jedno 2. a 3. místo z Českého poháru, 1. a 3. místo z Českého poháru dorostu, vítězka českého rankingu, 3. místo z mezinárodního turnaje ve Varšavě, 2. místo z turnaje v Györu a 1. místo z turnaje v Budapešti, mistryně ČR U15 ve váze do 63 kilogramů, mistryně ČR družstev U15.

Filip WOLF (TJ Turnov), orientační běh – 2. místo z MČR na krátkou trať.

Julie ZÁRYBNICKÁ (TSC JUDO Turnov), judo – 1., 2. a 3. místo z Českého poháru, vítězka českého rankingu, mistryně ČR U15 ve váze do 52 kilogramů, mistryně ČR U15 v soutěži družstev.

Lucie ZÁRYBNICKÁ (TSC JUDO Turnov), judo – 3. místo z Českého poháru, semifinalistka mezinárodního turnaje v Korošce, vicemistryně ČR U15 ve váze do 48 kilogramů, mistryně ČR U15 v soutěži družstev.

Adam ZOUBEK (TJ Semily), kanoistika, slalom – 2. místo z Českého poháru žactva ve Dvoře Králové nad Labem.

SPORTOVCI NAD 19 LET

Dita CULKOVÁ (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – 1. místo z mistrovství světa Masters ve slalomu a v obřím slalomu.

Petr ČECH (KB Jilemnice), biatlon – 6. místo z mistrovství světa veteránů ve finském Kontiolahti, 12. místo ve sprintu, celkové 1. místo v Českém poháru, 1. místo z MČR v Novém Městě na Moravě v rychlostním závodě, 2. místo v hromadném závodě.

Jan ČERMÁK starší (SKI klub Masters Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – dvojnásobný mistr ČR v kat. Masters, 1. místo z MČR v kombinaci.

Pavel ČERVENKA (TJ Turnov), musher – 1. místo z mistrovství Evropy v canicrossu, 1. místo ve štafetách.

Stanislav HAJSKÝ (TJ Semily), raft veteránů nad 35 let – mistr světa ve sjezdu, 3. místo ve slalomu na Zélandu.

Zdeněk HÁK (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou), horolezectví – Nošak (7492 m.n.m.), nejvyšší hora Afghánistánu, výstup na vrchol a následný sjezd na lyžích (dosud druhý v historii).

Pavel HLAVÁČ (TJ Sokol Jablonec nad Jizerou), skiboby – 1. místo a dvakrát 2. místo z mistrovství světa.

Aleš HOUSA (TJ Sokol Jablonec nad Jizerou), skiboby – 1. místo a dvakrát 3. místo z mistrovství světa.

Šárka JIROUŠOVÁ (Okresní sdružení hasičů Semily), hasičský sport 100 metrů přes překážky – 2. místo z mistrovství světa v Ostravě (16,03), 3. místo z MČR v Brně (nejrychlejší čas šampionátu, překonání vlastního národního rekordu).

Jan KAZDA (TJ Turnov), kickbox – 3. místo z mistrovství světa ve váze do 94 kilogramů, 2. místo v kategorii OPEN.

Petr KAZDA (TJ Turnov), kickbox – 2. místo z mistrovství světa ve váze do 85 kilogramů.

Petr KONEČNÝ (TJ Zikuda Turnov), volejbal – lídr a nejvíce bodující hráč sestavy prvoligových volejbalistů, vůdčí osobnost, která se mladším spoluhráčům snaží předat mnohaleté zkušenosti.

Roman KOUDELKA (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky na lyžích – 1., 4., 6., 7. a 9. místo ze Světového poháru, mistr České republiky.

Peter KOŽÍŠEK (SKP Harrachov), paragliding – 1. místo ze Straník cupu, 1. místo z České ligy paraglidingu, 3. místo z MČR (vše kategorie standard).

Vladimíra KREJČÍ (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – 2. místo (malý křišťálový glóbus) v hodnocení Světového poháru Masters).

Hana LEDVINOVÁ (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – 4. místo v celkovém hodnocení Světového poháru Masters).

Jindřich MÁLEK (Ski klub Masters Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – 1. místo ve Světovém poháru.

Jan MILLER (TJ Turnov), kanoistika, vodní slalom – 1. místo z MČR veteránů ve vodním slalomu C1.

Jakub OMA (TJ Turnov), radiový orient. běh – 1. místo z mistrovství světa v závodě foxoring, 1. místo i ve sprintu.

Michaela OMOVÁ (TJ Turnov), radiový orient. běh – 1. místo z mistr. světa v pásmu 144MHz, 2. místo ve sprintu.

Ladislav PASECKÝ (TJ Turnov), silový trojboj – mistr světa v mrtvém tahu asociace World United Amateur Powerlifting, kategorie Masters do 59 let, váhová kategorie do 90 kilogramů.

Tomáš PORTYK mladší (LSK Lomnice nad Popelkou), severská kombinace – 1. místo z mistr. světa juniorů, 10., 16. a 18. místo ze Světového poháru, 1. místo z MČR (klasika), 2. místo (sprint).

Sandra SCHÜTZOVÁ (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích – účastnice Světového poháru a Tour de Ski (48., 49. a 51. místo v individuálních závodech, 10. a 16. místo ve štafetách), 6., 7., 8. a 10. místo z OPA continental cupu, dvakrát 1. místo ze Slavic cupu, členka A družstva české reprezentace, třikrát 1. místo z Českého poháru, celková vítězka Českého poháru, 1. místo, třikrát 2. a dvakrát 3. místo z MČR.

Robert TOMÁŠ (Powerlifting Animals Semily), benchpress – 2. místo z mistrovství světa v Srbsku (benchpress) a mistrovství Evropy ve Finsku (mrtvý tah), 1. místo z MČSR.

Václav VANČURA (TJ Turnov), musher – 1. místo z mistrovství Evropy v kategorii SC1 (pes a koloběžka), 1. místo ve štafetách.

Tomáš VANĚK (SKI klub Masters Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – dvakrát 3. místo z MČR.

KOLEKTIVY DO 19 LET

AC Turnov (starší žákyně), atletika – 4. místo při semifinále MČR, 2. místo z krajského přeboru družstev.
ČKS SKI Jilemnice (starší žákyně), běh na lyžích – štafeta ve složení Svobodová, Zatloukalová, Rysulová získala 1. místo z MČR.
ČKS SKI Jilemnice (starší žáci), běh na lyžích – 2. místo z MČR v soutěží smíšených družstev.
ČKS SKI Jilemnice (dorostenci), běh na lyžích – 2. místo z MČR v soutěží smíšených družstev.
ČKS SKI Jilemnice (mladší dorost), běh na lyžích – štafeta ve složení Lukeš, Schütz, Vyšanský 1. místo z MČR.
ČKS SKI Jilemnice (mladší dorostenky), běh na lyžích – štafeta ve složení Pokorná, Trejbalová, Trojanová získala 3. místo z MČR.
IHC Lomnice nad Popelkou (přípravka), inline hokej – 5. místo z Final Six MČR, 3. místo z MČR divize Západ.
LSK Lomnice nad Popelkou (starší dorostenky), běh na lyžích – družstvo ve složení Dominika Hanušová, Eliška Rysulová a Barbora Kociánová se stalo mistrem České republiky.
SK Studenec (školní klub při ZŠ a MŠ Studenec), orientační běh – 1. místo z MČR škol v Praze (třetí vítězství v řadě), nominace na mistrovství světa škol na Sicílii 2017.
SKP Harrachov (žákyně), letní biatlon – štafeta ve složení Markéta Smetanová, Eliška Seidlová, Andrea Pánková získala na MČR 4. místo.
SKP Harrachov (žáci), letní biatlon – štafeta ve složení Adam Klobouček, Michal Morávek, Miroslav Florek získala na MČR 4. místo.
SKP Harrachov (žákyně), letní biatlon – štafeta ve složení Markéta Smetanová, Eliška Seidlová, Andrea Pánková získala na MČR 4. místo.
TJ Jiskra Harrachov (mladší dorost), skoky na lyžích a severská kombinace – družstvo ve složení Ladislav Horáček, Petr Šablatura a Radek Rýdl získalo na MČR dvě zlaté, jednu stříbrnou a bronzovou medaili, zároveň několik cenných kovů při mezinárodních závodech v severské kombinaci dorostenců.
TJ Semily (žáci), běh na lyžích a přespolní běh – 1. místo z Poháru Libereckého kraje v běhu na lyžích a 1. místo v přespolním běhu.
TSC JUDO Turnov (starší žákyně), judo – mistryně České republiky U15, nejúspěšnější české družstvo, účastnilo se tří závodů Českého poháru, nejvíce nasbíraných medailí za rok 2016 (vyhlašuje Český svaz juda).

KOLEKTIVY NAD 19 LET

AC Turnov (muži), atletika – 1. místo ve II. národní lize.

ČKS SKI Jilemnice (muži a ženy), běh na lyžích – 1. místo z MČR, I. ligy smíšených družstev dospělých.

ČKS SKI Jilemnice (ženy), běh na lyžích – štafeta žen ve složení Horká, Janatová, Schützová 1. místo z MČR.

HC Lomnice nad Popelkou (muži), lední hokej – přeborník Libereckého kraje, 3. místo v kvalifikaci o II. ligu.

IHC Lomnice nad Popelkou (muži), inline hokej – 2. místo v I. lize divize Sever, účastník finálového turnaje o postup do extraligy.

SKI klub Masters Rokytnice nad Jizerou (masters), alpské lyžování – křišťálový glóbus za 2. místo v celkovém hodnocení Světového poháru.

SKP Harrachov (dospělí), biatlon – 6. místo z Českého poháru družstev.

ŠK Zikuda Turnov (muži), šachy – 1. místo z MČR čtyřčlenných družstev, 3. místo z MČR bleskové hry družstev, 3. místo z Českého poháru rapid šachu.

TJ Turnov (muži), florbal – 3. místo v Národní lize.

TJ Zikuda Turnov (muži), volejbal – v sezoně 2015/2016 tým skončil v I. lize mužů na sedmém místě. Na podzim roku 2016 byl dokonce druhý a z této pozice také vstoupí do play off.

HENDIKEPOVANÍ

Tereza KMOCHOVÁ (TJ Jiskra Harrachov), alpské lyžování – Neslyšící osobnost světa roku 2016 (uděleno v Londýně), 2. místo z MČR v obřím slalomu, 1. a 2. místo v závodech FIS ve slalomu, 3. místo v obřím slalomu (všech výsledků dosáhla v kategorii zdravých sportovců).

Matěj PONOCNÝ (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou), alpské lyžování – 4. místo z Evropského poháru, 1. místo z MČR (slalom), 2. místo (obří slalom).

TRENÉR – AMATÉR

Tomáš BERGR (LSK Lomnice nad Popelkou), běh na lyžích – 39. místo z mistrovství světa juniorů, dvakrát 2. místo a dvakrát 3. místo z MČR.

Karel ČERMÁK (Okresní sdružení hasičů Semily), hasičský sport – nejlepší trenér v rámci OSH Semily, 6. místo dorostenek z MČR v Českých Budějovicích (2. místo v požárním útoku), 1. místo dorostenek v Zákupech.

Martin KNAP (HC Lomnice nad Popelkou), lední hokej – trenér úspěšného A týmu, šéftrenér mládeže HC.

Jakub MAREŠ (TSC JUDO Turnov), judo – trenér mistryní České republiky družstev, mistryní ČR Kláry Volfové a Julie Zárybnické, mistra ČR Davida Cermana, vicemistrů ČR Lucie Zárybnické a Petra Reiniše, navíc jeho svěřenci získali 16 medailí v závodech Českého poháru, starší žákyně nejúspěšnějším českým týmem na třech závodech Českého poháru, starší žáci největším sběratelem medailí.

Miroslav REICHL (AC Turnov), atletika – trenér Michala Hanyka (3. místo z MČR žactva, dvakrát 6. místo z MČR), vedoucí družstva starších žákyň (4. místo při semifinále MČR).

Jan ŠIMŮNEK (TJ Zikuda Turnov), volejbal – trenér, který je podepsán pod vzestup turnovského volejbalu z krajské ligy až do I. ligy, po 4. a 7. místě má letos nakročeno k ještě lepšímu umístění.

Jan ZAPADLO (SKP Harrachov), biatlon – 6. místo jeho družstva v Českém poháru družstev, pět medailí (1-3-1) jeho svěřenců z MČR.

TRENÉR – PROFESIONÁL

Martin BŘEČKA (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky na lyžích a severská kombinace – svěřenci získali 1. místo, třikrát 2. místo a pětkrát 3. místo z MČR.

Václav HAMAN (ČKS SKI Jilemnice), běh na lyžích, atletika – nominace závodníků na Světový pohár, Tour de Ski, kontinentální pohár OPA, Slavic cup, mistrovství světa juniorů Rasnov, olympijské hry mládeže v Lillehameru, mistrovství světa U17 v běhu do vrchu v J. Lázních, několik 1. míst v soutěžích družstev, ve štafetách, v soutěžích jednotlivců, v celkovém hodnocení Českého poháru, 3. místo z MČR v atletice.

Tomáš PORTYK starší (LSK Lomnice nad Popelkou), skoky na lyžích a severská kombinace – trenér lyžařů, kteří se účastnili Světového poháru i mistrovství světa juniorů, jeho svěřenci získali šestkrát titul mistra České republiky a čtyři tituly vicemistra ČR.

Autor: Redakce

4.1.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Žacléř pověsil další tři houpačky. Po městě jich má už dvanáct

Žacléř pověsil další tři houpačky. Po městě jich má už dvanáct

Trutnov se rozhoduje. Lidské srdce se lvem, nebo stožár?
6

Trutnov se rozhoduje. Lidské srdce se lvem, nebo stožár?

O titul Vesnice roku se uchází Velký Vřešťov a Vilantice

Trutnovsko - Zájem o soutěž Vesnice roku v kraji výrazně poklesl. Zatímco v loňském roce se přihlásilo hned 31 obcí, letos jen 15.

Šlágr kola ve Studenci sledovalo 250 diváků

Pojizeří - Jedno jediné vítězství schází fotbalistům Bělé k zisku titulu okresního přeborníka. Lídr tabulky totiž zvládl i náročnou bitvu na hřišti Studence, kde se v ochozech sešlo 250 diváků.

Daňkův memoriál: se Sluncem přišly i rekordy

Turnov - Jedinečnými výkony byl obohacen úterní 18. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka. Slavný diskař, který 2. srpna roku 1964 právě v Turnově hodil světový rekord (64,55), by byl s výkony účastníků navýsost spokojený.

Skútr řídil opilý

Jablonec nad Jizerou - Policisté v Jablonci nad Jizerou přistihli při řízení pod vlivem alkoholu 59letého motocyklistu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies