ZIMNÍ TIPLIGA: Emilio Smrc minul jen jednou

Trutnov - Pouze jednou se při vyplňování kuponu druhého kola zmýlil. Soutěžíci z Libče, Emilio Smrc, věřil, že v pátek na domácím ledě hokejisté Pardubic zkrotí Bílé Tygry. Jenže Liberec si z ČEZ Areny odvezl dva body za vítězství v prodloužení.

21.1.2009

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

Další devět tipů však nasázel na kupon bezchybně, a to i včetně remizového východočeského derby. Jako jediný ve druhém kole dokázal zdolat sedmnáctibodovou metu. Dalších jedenáct hráčů se potom mohlo pyšnit ziskem čtrnácti bodů. Vítěz kola od nás dostane láhev medoviny. Jménem redakce mu gratulujeme a prosíme jej, aby se přihlásil o výhru na tel. 499 812 112. Po druhém kole zimní Tip ligy hraje 183 hráčů (132 mužů a 51 žen).

21.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
Stahují se sem bezdomovci, je tam sousta nepořádku.Nahradí bazének z 60. let moderní fontána?

V Turnově se přou o starý bazének na sídlišti

Eva Samková se svou medailovou sbírkou.

Samková poprvé vyhrála Světový pohár ve snowboardcrossu

Akrobaté na prkně předvedli úžasnou snowboardovou show

Špindlerův Mlýn - Sobotní Audi Snowjam, závod Světového poháru vyhrála teprve šestnáctiletá vicemistryně světa Zoi Sadowská Synnottová z Nového Zélandu, mezi muži byl nejlepší Američan Chris Corning. Všichni Češi skončili v páteční kvalifikaci.

Krkonošský deník je partnerem zážitkového dne s hasiči

Semilsko - Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje vyhlásil v těchto dnech soutěž o zážitkový den s profesionálními hasiči na stanicích HZS Libereckého kraje v Liberci, Jablonci nad Nisou, České Lípě a Semilech.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Trutnovsko, Pojizeří /HLASUJTE/ - Svým hlasováním můžete rozhodnout o nejhezčím miminku měsíce Krkonošského deníku. Každý měsíc odměníme od ledna 2017 pouze jedno miminko.

Jiří Jakubec: Fanoušci? Patří jim velké díky!

Vrchlabí - Extraliga, I. liga a pak už druhá liga. Tak zní výkonnostní rozdělení soutěží v českém hokeji.