ON-LINE: Snažíme se psát objektivně a korektně

Trutnov - Možnost zjistit jak fungují noviny, kolik má Krkonošský deník redaktorů, nebo se zeptat na cokoliv jiného měli čtenáři, kteří se včera v pravé poledne zapojili do on–line rozhovoru s šéfredaktorkou Krkonošského deníku Miroslavou Jasanskou.

10

Chystá se bič na soukromé lékaře

Modrými čmáranicemi postříkali sprejeři skoro celé město

OBRAZEM: Na prkýnkách v Žacléři jako za starých časů

Žacléř - Spolek lyžců v Žacléři pořádal pátý ročník Historického závodu na ski. Závodníků se na louku pod Polákem vypravilo dvacet a soutěžili ve třech kategoriích. Na dřevěných lyžích, s historickou výstrojí i výzbrojí. Pobavili na stovku přihlížejících diváků. Nejtěžší byly v mokrém sněhu skoky.

Padesátý ročník lyžařského běžeckého závodu Jizerská 50

Bedřichov - Padesátý ročník Jizerské padesátky přilákal do Jizerských hor na 5 000 závodníků. Z Češek trumfovala Kateřina Smutná a získala první místo. Z mužů zvítězil Nor Morten Eide Pedersen. Stanislav Řezáč skončil jako nejlepší český muž na třináctém místě. Mezi lyžaři byli i mnohé osobnosti jako herec Jakub Kohák nebo horolezec Radek Jaroš.

Rozjeté KP Brno potvrdilo kvalitu

Královéhradecko, Trutnov - Basketbalistky Trutnova v sobotu statečně vzdorovaly favorizovanému KP Brno, odešly však poraženy výsledkem 71:88.

Úspěšná záchrana seniora na běžkách

Krkonoše - Běžkaře ve věku osmdesát čtyři let se v neděli dopoledne podařilo úspěšně resuscitovat záchranářům Horské služby ve Strážném.