VYBRAT REGION
Zavřít mapu

MICHAL BOGÁŇ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Kuželová si napravila reputaci

Dolní Branná – Nejlepším výsledkem v sezoně se o víkendu blýskla sedmnáctiletá autokrosařka Ivana Kuželová. Závodnice AK Krakonoš Dolní Branná uspěla ve čtvrtém podniku domácího šampionátu v Dolním Bousově, kde obsadila druhé místo.

Evropský šampionát bez trutnovské stopy

Trutnov – Až 4. srpna v Budapešti začne mistrovství Evropy v plavání, nebude u toho žádný z reprezentantů oddílu TJ Loko FM Servis.

Okresní přebor: Fotbaloví trenéři hodnotí loňskou sezonu

Trutnovsko - Zástupci fotbalových oddílů z Podkrkonoší hodnotí vystoupení svých týmů v uplynulém ročníku nejvyšší okresní soutěže.

Mušketýři z Bílé Třemešné. Jeden za všechny, všichni za jednoho

Bílá Třemešná– Po dvanácti letech si vykopali jízdenku do krajské společnosti. „Konečně se tam zase objevíme. Je to historický úspěch,“ říká JOSEF KUBELKA, kouč nejlepšího týmu okresního přeboru vkopané 2009/2010. Atím je… Sokol Bílá Třemešná.

Vašíček po sestupu: Je smutné, že se tréninková morálka nezlepšila

Trutnovsko - Zástupci fotbalových oddílů z Podkrkonoší hodnotí vystoupení svých týmů v krajských soutěžích.

Minitenis a babytenis: vítězství Křepínského a Holubcové

Trutnov – O prvním prázdninovém víkendu uspořádal tenisový oddíl Loko Trutnov turnaje dětí v kategoriích minitenisu (do 7 let) a babytenisu (do 9 let).

Poslední pokus na splnění limitu

Trutnov – Poslední šance. Žádná další už nebude. Trutnovské plavkyně mají před sebou poslední možnost, jak si ještě mohou zajistit vstupenku na evropský šampionát, který se uskuteční v první polovině srpna v Budapešti.

Trutnovští hokejisté vyjeli na led, trenérovi se hlásilo 22 hráčů

Trutnov – Ačkoliv je teprve začátek července, druholigoví hokejisté Trutnova už vyjeli na led. Díky hokejovému kempu Ladislava Lubiny se tým trenéra Stanislava Mečiara může teď dva týdny scházet na zimním stadionu po večerech, kdy skončí program dětí.

Ostuda ve finále. Bugině došel benzín

Dolní Branná – Měla za sebou parádní vystoupení ve finále B, jež vyhrála způsobem „start – cíl“. Postoupila do „áčka“ a plánovala, že si v něm zvedne náladu po nepříliš dobře rozjetém víkendu.

Hokejová škola otevřela brány, už posedmé

Trutnov - Sedmým ročníkem kempu Ladislava Lubiny projdou české, slovenské, německé, ruské i dánské děti.

Posily ano, ale ne za každou cenu

Vrchlabí – Dvaadvacet jmen čítá seznam vrchlabských hráčů, kteří ve čtvrtek zakončili první fázi letní přípravy. Ještě nedávno však na soupisce prvoligového klubu figurovalo o jedno více.

"Přístup hráčů byl výborný," libovali si trenéři

Vrchlabí – Dopolední fázi vyplnila posilovna, po obědě přišel na řadu fotbálek. „Jak se říká, takový ten na vyprdění,“ usmívali se Josef Řeháček a Radoslav Svoboda.

Kuželová míří do Štikovské rokle

Dolní Branná – Je to její nejoblíbenější trať. Aby ne. Štikovskou rokli zná Ivana Kuželová jako své boty. Vždyť právě zdejší závodiště sedmnáctiletou dívku „odkojilo“ autokrosem. Tady je doma.

Nejdřív vyhrát, pak dorazí Jablonec a Boleslav

Trutnov - FK Baumit Jablonec nad Nisou a FK Mladá Boleslav. To jsou soupeři, na které se mohou ve druhém kole Českého poháru těšit divizní fotbalisté z Podkrkonoší.

Tohola: Letos si diváci přišli na své

Havlovice – A je to tady! Blíží se půl šestá večer, je neděle 27. června 2010 a zdejší všesportovní areál, zalitý slunečními paprsky, se připravuje na korunovaci nového krále.

Vejprava: Nemůžeme pořád vyhrávat, ve finále nám došla šťáva

Havlovice – Když mu vodník po prohraném finále nabídl, že se s ním může jít vykoupat, odmítl. „Tohle právo náleží pouze vítězi,“ prohlásil Jaroslav Vejprava. Jeho legendární Stará Garda letos zůstala těsně pod havlovickým fotbalovým Olympem.

Jak se parťáci z Řecka stali soupeři v bitvě o havlovický bronz

Havlovice– Až jim pozítří začne příprava vLarisse, vlítnou do ní fotbalisté Rudolf Skácel a Jan Blažek společně. Ještě předtím, než český tandem vyrazil na svou řeckou misi, zastavili se oba krajánci na Havlovickém poháru. Na břehu řeky Úpy ovšem stanuli protisobě.

HAPO: Splnili si sen. Jako jejich otcové před 21 lety

Havlovice– Stát se to už loni, mohlo to být přesně dvacet let po úspěchu, kdy Havlovický pohár vyhráli jejich tátové.

KOKA. Tým, který přerušil zlatou éru Gardy

Havlovice– HAPO má za sebou nejvyrovnanější finálový turnaj posledníchlet. Ajeho vítěz? Stal se jím překvapivě KOKA tým Trutnov. Proč překvapivě? Protože zkvarteta semifinalistů, kteří se probojovali ze základních skupin, se jim věřilo rozhodně nejméně.

Festivalový maraton vyhrál s přehledem Šilar

Úpice – Jakub Šilar z týmu S&H Superior MTB zvítězil na dlouhé trati maratonu Apache Jestřebí hory (105 km – v čase 4:48,51), který se jel v sobotu jako hlavní tahák programu třídenního Festivalu cyklistiky.

HAPO: Zlatou éru Staré Gardy ukončil KOKA tým

Havlovice – Historický útok Staré Gardy Náchod na čtvrtý triumf v řadě nevyšel. Havlovický pohár v neděli před pátou hodinou večer vyhrál tým fotbalistů KOKA Trutnov, který ve finále vítěze tří posledních ročníků porazil 3:0.

Budíček pro Dvůr přišel až s hrozbou sestupu

Dvůr Králové - Nekoncentrovanost a sebeuspokojení hráčů. To jsou podle královédvorského trenéra Miloše Dvořáka dva hlavní aspekty, proč se divizní tým dostal do problémů se záchranou.

Sestoupíte a s fotbalem tady končím. Tak hrozil mecenáš Karadzos

Dvůr Králové– Ač se to možná na první pohled nezdálo, zdejší fotbalový oddíl vzávěru letošní sezony balancoval nad propastí své existence.

Recept Gardy: pohoda, týmová práce a štěstí

Havlovice – Může se jim podařit to, co ještě nikomu jinému na světě. Fotbalisté Staré Gardy Náchod se počtvrté v řadě mohou stát vítězi HAPO. Velký vliv na to, zda se v neděli na břehu řeky Úpy přepíší dějiny, bude mít JAROSLAV VEJPRAVA. Muž, který už třikrát po sobě poskládal tým šampiónů.

Vítězná míří do krajské soutěže!

Vítězná – Nečekaný telefonát měl ve středu ráno trenér Vítězné Martin Formánek. Volal mu předseda OFS Trutnov a zastupující předseda KFS Marek Pilný, jestli prý Vítězná nechce postoupit do 1.B třídy. „To víte, že to bylo překvapení,“ usmíval se kouč druhého týmu letošního okresního přeboru. V honbě za postupem Vítězná podlehla Bílé Třemešné. Přesto se oba soupeři potkají na hřišti i v příští sezoně.

Konec série či přepisování dějin?

Havlovice – V roce 1985 se fotbalisté Hogo Fogo Sojčí Vrch pokoušeli vyhrát Havlovický pohár počtvrté v řadě. Mančaft Miloše Dvořáka však tehdy neuspěl, zvítězila náchodská Bumbálka.

Elhenická touží po rekordech, v Plzni se plave MČR dorostu

Trutnov – Plavkyně TJ Loko FM Servis Trutnov čekají ode dneška do neděle v plzeňské padesátce souboje o dorostenecké tituly. Domácí šampionát této kategorie je zároveň jednou ze dvou posledních možností pro splnění limitu na mistrovství Evropy.

Fotbalová škatulata: Vítězná a Bohuslavice postupují

Trutnov – Nečekaný dodatečný postup Jičína do divize se výrazně dotýká i fotbalového dění pod Krkonošemi.

Přijel, střílel a postoupil...Ruda Skácel

Havlovice - Odchovanec trutnovské a hradecké kopané, nyní ve službách řecké Larissy, posunul „svůj“ Academix do finále HAPO. Ve třech zápasech nastřílel osm branek. V Havlovicích jste mohli vidět i Jana Blažka a Jana Hableho.

"Přidal jsem trochu víc plynu," řekl Kirnig, proč narazil do stromu

Trutnov– Už to, že mu pořadatelé přidělili relativně nízké startovní číslo 20, věštilo, že by se trutnovský pilot RICHARD KIRNIG vRally Krkonoše nemusel ztratit.

Rally podle scénáře: nejrychlejší Prokopův ford

Trutnvo - Stupně vítězů obsadili favorité Prokop, Kresta a Orsák. Čtvrtý ročník nedokončilo 21 posádek.

Zápisník trenéra Petrovického z přípravy na mistrovství světa /IV/. díl/

Trutnov - Kouč Trutnov Martin Petrovický pro Krkonošský deník a Trutnovinky.czblogujez přípravy české basketbalové reprezentace žen na mistrovství světa, kde u národního družstva působí jako jeden z asistentů.

Trutnovští double nezískali, pohár jim vyfoukl Jičín

Trutnov /VIDEO/ – Fotbalisté Jičína obhájili prvenství v Eurofin Poháru KFS. Nečekaně uspěli na hřišti nového účastníka divize. Na hřiště letošního vítěze krajského přeboru přicestovali ve vypráskané sestavě, přesto se po hlavičce kapitána Řeháčka mohli radovat z trofeje i účasti v prvním kole národního domácí soutěže.

Rally Krkonoše přinesla triumf Prokopa před Krestou

Trutnov - Suverénní vítězství Martina Prokopa se spolujezdcem Janem Tománkem na Fordu Fiesta S2000 přinesl čtvrtý ročník Rally Krkonoše. Na druhém místě skončil Roman Kresta s Tomášem Kašpárkem a třetí dojel Jaroslav Orsák s Karlem Vajíkem.

Soustředění se nám povedlo, libovaly si reprezentantky Česka i Číny

Trutnov – Že české basketbalistky při soustředění v Trutnově dvakrát porazí Čínu? Této zprávě by na začátku týdne věřil málokdo. Zvlášť poté, co si přečetl soupisku asijského výběru, který dorazil v kompletní sestavě.

Havlovická fotbalová show začíná kvalifikací

Havlovice – Stará Garda Náchod počtvrté za sebou zvedá nad hlavu putovní trofej Havlovického poháru.

Golfová tečka basketbalistek za soustředěním v Krkonoších

Mladé Buky - Výprava českých basketbalových reprezentantek opustila Krkonoše. Dvoutýdenní přípravnou misi, jež začala kondiční částí ve Špindlerově Mlýně a pokračovala herním pojetím v Trutnově, zakončily české hráčky tak trochu netradičně. V prostředí hotelu Grung resort v Mladých Bukách, kde byly ubytované, si vyzkoušely golf.

Rally Krkonoše: Dnes na náměstí, zítra na trati

Trutnov – Motoristický svátek v podhůří Krkonoš je tady. Do Trutnova a jeho okolí míří účastníci Rally Krkonoše už počtvrté. Harmonogram automobilového závodu, který se slavnostního úvodu dočká dnes večer na Krakonošově náměstí a ostrého startu zítra ráno od Autostylu, obsahuje osm rychlostních zkoušek na čtyřech úsecích. Posádky najedou 75 rychlostních kilometrů a 86 kilometrů přejezdů.

Češky podruhé srazily Čínu, tentokrát 73:68

Trutnov – Třízápasový blok přípravných utkání proti Číně zakončily dnes české basketbalistky druhým vítězstvím. Také potřetí dokázaly nastřílet sedmdesát bodů.

Ligový ročník se změnami zahájí derby

Trutnov – Ve středu 20. října, sedmnáct dní po vrcholu světového šampionátu v České republice, bude zahájena nová sezona nejvyšší basketbalové soutěže žen. Na včerejším zasedání Asociace ženských ligových klubů (AŽLK) v hotelu Patria zazněla tato zpráva i s vylosováním nového ročníku.

"Otáčeli jsme to všichni," řekla autorka vítězného koše

Trutnov – Česko! Česko! Dvanáct set padesát diváků svými hlasivkami žene domácí reprezentaci do útoku. Na časomíře v hale ZŠ Komenského už ubíhá poslední minuta druhého přípravného utkání mezi Českou republikou a Čínou. Stav 66:67…

S diváky v zádech se zrodilo české vítězství v koncovce

Trutnov – Úterní zápas se hrál po dohodě trenérů bez diváků a české basketbalistky podlehly čínské reprezentaci 71:75. Při dnešní odvetě se však už v hale ZŠ Komenského tísnilo 1250 dychtivých fanoušků as tímto„dopingem“se domácí reprezentace vybičovala k výbornému výkonu.Nad čtvrtým týmem z poslední olympiády zvítězila70:67.

"Bylo to docela dobrý," prohlásila Burgrová po prvním duelu s Čínou

Trutnov – Momentálně hájí barvy francouzského Bourges, předtím pět let strávila studiem na Univertity of South Carolina. Její kariéra však začala tady pod Krkonošemi.

Trutnov se těší na basketbalový svátek

Trutnov - V hale ZŠ Komenského se dnes a zítra předvedou v akci dva účastníci letošního mistrovství světa: od 18 hodin Česko – Čína.

Hanuš: Tým ukázal, proč je nejlepší

Trutnovsko - Ohlasy trenérů fotbalových týmů z podhůří Krkonoš k víkendovým zápasům v krajských soutěžích.

Dnes ještě za zavřenými dveřmi

Trutnov– Ze Špindlerova Mlýna do Trutnova se přesunuly české basketbalové reprezentantky. Po relaxační a rehabilitační fázi již tentokrát vpřípravě národního družstva půjde opravdu „do tuhého“. Český tým se totiž vrámci své trutnovské mise poprvé představí vostrém zápasovém testu před domácím publikem.

Týmem jara je Mostek

Trutnovsko – Fotbalisté Mostku, kteří po podzimu figurovali na sestupovém místě s 10 body, jsou nejúspěšnějším týmem 1. B třídy za jarní část. Ve druhé polovině sezony nasbírali 8 výher, 2 remízy a 3 porážky.

Tři mistři světa na startu rally

Trutnov – 122 posádek. Tolik závodních vozů čítá seznam přihlášených, současných i historických automobilů letošní Rally Krkonoše.

Špindlerovský "devatenáctiboj"

Špindlerův Mlýn – Až si zítra před pátou hodinou odpolední půjde vítěz prvního ročníku Double Mix Tour pro svou odměnu, tak vězte, že toho bude mít za sebou opravdu dost.

Být mezi osmi, přeje si Tejchman

Trutnov – Být v Evropě mezi nejlepšími osmi. S tímto cílem vyrazil ve středu odpoledne na šampionát „starého kontinentu“ ve fourcrossu trutnovský biker Přemek Tejchman.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT