Úpická desítka - 14.ročník
KDY: 1. března od 13 hodin
KDE: Úpice

Přesně změřená obrátková trať má start i cíl před městským sálem v Úpici, běží se směrem naHavlovice do Ratibořického údolí a zpět. Celá trať vede po silnici s asfaltovým povrchem kromě městské části v Úpici, která je dlážděná.

Tři sestry VINYL TOUR 2020
KDY: 29. února od 19 hodin
KDE: Klondike, Pec pod Sněžkou

V letošním roce oslaví kapela Tři sestry 35 let své existence. Jak jinak, než prací. Sezonu oslav zahájí ojedinělým koncertním turné s názvem VINYL TOUR. „Děkujeme sobě i našim fanouškům za společně propitých 35 let a těšíme se na bujaré oslavy. Z tašky na dně skříně vylovíme stará pivem politá propocená a děravá trička, ve kterých jsme odehráli naše první turné. Pitný režim jsme nikdy nepodcenili, takže i letos jako zamlada!“, říká kapelník Magor za všechny Tři sestry.

Vojtaano - Black Hill
KDY: 29. února od 20 hodin
KDE: Janské Lázně

Vojtu Záveského jste měli možnost vidět naživo jak v pořadu Na Stojáka, tak v novém pořadu Zakázané Rádio Live. Tentokrát přiveze sebou kytaru a mimo jiné uslyšíte jeho největší pecky jako je Budulínek vs. Galantní Jelen, Lavina, Babyboom či Gangstafolk.

Krkonošský skialp
KDY: 29. února od 9 hodin
KDE: Špindlerův Mlýn

První zmínka o Krkonoších se objevuje už v dobách Klaudia Ptolemaia 85-165 n.l. (řeckého matematika, astrologa a geografika), který použil pro nejvyšší pohoří, nejen v České republice, ale i ve střední Evropě na sever od Alp, název Sudetayle a Askiburgion. Toto pojmenování ale nejspíše zahrnovalo rozsáhlé území od Krušných hor až po Jeseníky. V historických pramenech je název Krkonoše poprvé zmíněn roku 1601 a je odvozen od slova "krk" či "krak" znamenající kleč nebo kosodřevinu.

SNOW tour 2020
KDY: 28.2.-1.3.
KDE: Harrachov

Pokud máte rádi hory, sníh, lyžování a veškerou zábavu s tím spojenou, tak neváhejte a pojeďte s námi na hory na SNOW tour!

Turecká kavárna
KDY: 1. března od 19 hodin
KDE: Jablonec nad Jizerou 

Tři komické skoro detektivky z Paříže. Zejména poslední (Zlatý pan ministr) ťala přímo do žhavé současnosti. Ať už patří na stranu dobra či zločinu, postavy jsou plné humorua člověčenství a záměr autora jasný – diváka pobavit a dát mu překvapivou pointu.

Webrovkafest v Kotvě
KDY: 29. února od 17 hodin
KDE: Trutnov

První ročník akustického minifestivalu se odehraje v trutnovské legendární pivnici Kotva. Narozdíl od svého mateřského Webrovkafestu na Klučance nebude v tomto případě věnován výtěžek dětem z dětských domovů, ale malé Karolínce, které dal život do vínku vážnou nemoc. Tuto akci pořádá Trutnovská alternativní scéna z. s. což je nový spolek založený členy organizačního týmu Webrovkafestu ve spolupráci s pivnicí Kotva.

Anna Pavlasová - obrazy a kresby
KDY: 1. března od 10 hodin
KDE: Žireč u Dvora Králové nad Labem

Tvorba Anny Pavlasové má nezaměnitelné kouzlo. V prostoru barokní kavárny Damián a chodeb budovy pivovaru Domova svatého Josefa v Žirči nyní vytváří atmosféru, která Vás přiměje k lehkému úsměvu i hlubokému zamyšlení…

Ski Serie Masters
KDY: 28. února od 10 hodin
KDE: Jablonec nad Jizerou

Přeložený závod z 7.2. (Senior Criterium).

Jelen
KDY: 28. února od 20 hodin
KDE: SD Jilm, Jilemnice 

Jelen nasedne do Půlnočního vlaku Michala Tučného. Legendárního zpěváka poctí albem i turné! Po mimořádném úspěchu podzimního turné s Míšou Tučnou, dcerou countryové legendy, se Jelen rozhodl pro pokračování…

Vodnická pohádka
KDY: 1. března od 15 hodin
KDE: KC Golf, Semily

Pohádka z cyklu víkendových pohádek pro děti a rodiče hraná na velkém jevišti. Jak se vodníci usadili v Čechách aneb Kouzelný proutek a praotec Šplouch. Pohádka plná kouzel a čarování a protkaná známými i neznámými písničkami o vodě, rybách a rybnících. Hraje divadýlko MRAK.