Tříkrálový koncert
KDY: 4. ledna od 18 hodin
KDE: Horní Brusnice
ZA KOLIK: 550 Kč

TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT MONIKY ABSOLONOVÉ s kapelou Boom!Band v kostele sv. Mikuláše v Horní Brusnici

Koncert pro Tříkrálovou sbírku
KDY: 5. ledna od 16 hodin
KDE: Kostel Narození Panny Marie, Trutnov

Již tradičně podpoří sbírku smíšený pěvecký sbor Chorea Corcontica připravovaný sbormistryní Evou Slaninovou. Jako host se představí soubor ZUŠ Asinus muzicus pod vedením Martina Ličky, hudebně doprovodí mladý varhaník Martin Droppa.

Steelový Turnaj Giga Bank Tour
KDY: 4. ledna od 16 hodin
KDE: Jilemnice

I v roce 2020, vám RESPECT přinese ty nejlepší šipky a to hned pěkně od začátku. Hned první sobotu v měsíci, jak jste zvyklí si dáme steelový turnaj na sisálový terč - kovové hroty. Jedná se o turnaj v rámci Giga Bank Tour a ty tak můžeš sbírat body do žebříčku nebo si třeba jen tak zaházet pro zábavu. 

Václav Ballini hraje na Bullbaru
KDY: 4. ledna od 19 hodin
KDE: Pec pod Sněžkou

Hudební povyražení v rytmu Music ´n´ Ski. S přezouváním se neobtěžujte, na Bullbar v Peci pod Sněžkou se tančí ponejvíce v přeskáčích. Ostatně jak jinak, když na koncert přijedete přímo z večerního lyžování!

Sokolský ples 2020
KDY: 4. ledna od 20 hodin
KDE: Lomnice nad Popelkou

T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou zahajuje plesovou sezónu!??? Všichni jste srdečně zváni na tradiční SOKOLSKÝ PLES, který proběhne kde jinde, než v lomnické sokolovně.

Tříkrálový koncert Hradeckého komorního tucteta
KDY: 4. ledna od 14 hodin
KDE: hrad Valdštejn, Turnov
ZA KOLIK: 90 Kč

Šňůru vánočních a novoročních akcí na Valdštejně uzavře Tříkrálový koncert Hradeckého komorního tucteta. Tento tradiční host vystoupí v hradní kapli a představí opět výběr ze svého pestrého vánočního repertoáru.