Mikulášská neděle
KDY: 8. prosince od 15 hodin
KDE: Mladé Buky

Zapište si Mikulášská neděle 8. prosince 2019 u nás v mladobuckém Areálu. Těšit se můžete na Čertovskou bobovou dráhu, dětské dílničky a dětskou diskotéku v restauraci Kravín.

Mezinárodní festival outdoorových filmů 
KDY: 6.-7. prosince
KDE: Horní Malá Úpa

Jako každý rok tak i letos v Malé Úpě pořádáme Mezinárodní festival outdoorových filmů. Kde jinde než v horském prostředí by se tento festival měl odehrávat..

Adventní řemeslný jarmark
KDY: 7. prosince od 9 hodin
KDE: Hostinné

Srdečně vás zveme na další řemeslný jarmark k nám do kláštera!

Mikuláš na ledě
KDY: 7. prosince od 10.30 
KDE: Vrchlabí

Mikuláš rád předá vašim dětem balíčky, které je nutné přinést řádně označené - předávání balíčků začne v 11:00.

Ski Opening 2019
KDY: 7. prosince
KDE: Svatý Petr, Špindlerův Mlýn

V krkonošském lyžařském středisku odstartuje oficiálně zimní sezóna v sobotu 7. prosince, a sice tradičním Špindl Ski openingem ve Svatém Petru. Celodenní program nabídne návštěvníkům hudební vystoupení Michala Hrůzy, laser show nebo třeba open air premiéru filmové komedie Jiřího Vejdělka Poslední aristokratka.

Vánoční trhy
KDY: 7. prosince od 13 hodin
KDE: Rokytnice nad Jizerou

Přijďte si v tento den užít sváteční adventní atmosféru, vůně, koledy, tradice i dobroty a naladit se na adventní čas plný dalších zajímavých koncertů a setkání.

Tribute AC/DC show
KDY: 7. prosince od 20 hodin
KDE: Starý Pivovar, Dvůr Králové
ZA KOLIK: 250 Kč

Ukrajinský AS/DS Band je jeden z nejlepších revivalů AC/DC. Za 7 let odehráli přes 700 koncertů, letos se vydávají na dlouhé evropské turné ku příležitostí 40tého výročí narození desky „Highway to Hell“.

Finále Mistrovství SVČ 2019
KDY: 7. prosince
KDE: Úpice

Finálové turnaje krajských žebříčků Mistrovství SVČ žen a mužů určené výhradně nominovaným. Kompletní info na stránce události http://msvc.navrchol.cz/

Pod Verpán přijde Mikuláš
KDY: 7. prosince od 15 hodin
KDE: Batňovice

Pozvánka pro děti a jejich rodiče do Kulturního domu v Batňovicích. Těšit se můžete na odpoledne plné her,zábavy,ukázku exotických zvířátek a možná přijdou i čerti.

Andělská projížďka
KDY: 7. prosince
KDE: Martinice v Krkonoších

Andělská projížďka jsou mikulášské jízdy zvláštním historickým parním vlakem na trati Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou a vlak samozřejmě nezapomene zastavit ani v Jablonci nad Jizerou.

O Ježíškovi
KDY: 7. prosince od 15 hodin
KDE: KC Golf Semily

Třetí pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Betlémský příběh o narození Ježíška. Archanděl Gabriel nás provede příběhem Ježíška, Josefa, Marie a všech, kdo přišli do Betléma Ježíška pozdravit a obdarovat. Čert ve službách krále Heroda se sice snaží, seč může ale archaděl Gabriel jejich plány překazí… Pohádku odehraje Divadlo Na cestě z Liberce.

Vánoční trhy Turnov
KDY: 7. prosince
KDE: Turnov

Tradiční kulturní akce Vánoční trhy v Turnově proběhne již dvacátý ročník. Náměstí Českého ráje v Turnově ožije vánočním řemeslným trhem a bohatým kulturním programem.