Původní dubnový termín byl vzhledem k situaci posunutý právě na 12. června. Navíc v tento den má Amálka narozeniny, o to více se na organizátoři na akci těší a věří, že bude minimálně tak úspěšná, jako ty dvě předcházející pro Ivetu a pro Lucinku.

„Pro Amálku byl zřízen nový transparentní účet, na kterém se od února shromáždilo už více než 80 tis korun. Za což všem přispívajícím moc děkujeme. Věříme ale, že nejsme na částce konečné,“ vzkazuje David Hrůza. „Každý, kdo chce přispět, může kdykoliv poslat jakoukoliv částku na č. ú.: 2801943227/2010, kdo bude chtít běžet (jít s kočárkem či jet na kole) věříme, že většina přispěvatelů si přijde protáhnout své tělo by měl na transparentní účet poslat min 150 korun „startovné“, pokud zaplatí víc, budeme jen rádi,“ doplňuje Lucie Ábelová.

A jak bude akce probíhat? I přes postupné rozvolňování restrikcí musí organizátoři i účastníci dodržet některá opatření. Start bude hromadný děti v 10.00 hodin, dospělí o hodinu později. Lidé by se měli co možná nejvíce registrovat on-line na https://www.behdobrehodraka.cz/registrace.

Každý účastník musí předložit potvrzení TNO (testování / nemoc / očkování). Tedy splnit jednu z podmínek. Podrobné informace jsou uvedené na webu Běh Dobrého Draka.

Prosíme, pamatujte, že běh nikdy nebyl závodem jako takovým, ale během pro dobrou věc, abychom pomohli druhému a sami udělali něco pro své tělo! Těšíme se na každého běžce. 

Tým organizátorů Běhu Dobrého Draka