Nechyběl zde skákací hrad, jízda na koních, malování na obličej, střelba vzduchovkou, či stezka plná úkolů. Hudební program byl též pestrý. Zahrály kapely Brok, Agregát, Barbarella, Jam & Bazar a kapela VzHáčka.

Jelikož nebylo krásné počasí, báli jsme se, jak to dopadne. Ale celé dětské odpoledne nespadla ani kapka a večer byly jen mírné přeháňky. Ohňostroj jsme odpálili hned při setmění, protože jsme se obávali deště a mlhy. Velký lákadlem byly napečené koláče od místních žen, dam a obyvatelek. Letos bohužel i přes velké přemlouvání nedonesl koláč žádný muž. Ale měli jsme jeden koláč upečený od Stelly, která chodí do 8. třídy. Soutěže se zúčastnilo 10 žen a také Hotel Česká Farma. Zapojili se i místní podnikatelé, což nás těší.

Hlavní cenu za nejlepší „pudingáče“ získala paní Stodolová s plným počtem 25 bodů. Na druhém místě se umístila Nikol Bílá se svým koláčem „metro“, ale jelikož byla organizátorkou akce, ceny se vzdala a předala ji paní Petrželové, která měla jen o jediný bod méně. O třetí místo se poprala paní starostová, Erika Strnadová a již zmiňovaný Hotel Česká Farma. Koláče byly vystavené, nakrájené okolo 14. hodiny a v 17.00 nebylo již co ochutnávat.

Nikol Bílá