Neváhejte a přijďte s rodinou a přáteli strávit příjemný den plný piva, dobrého jídla a skvělé zábavy. Vstup na akci je zdarma.

Lokální minipivovary představí bohatý výběr chutí a stylů, které vás nadchnou a potěší. Odnesete si množství pivních zážitků tradičních ležáků i svrchně kvašených piv IPA. V průběhu odpoledne můžete vyhrát hodnotné ceny od partnerů akce. Vyhrává ten, kdo podá nejlepší výkony, ale i ten, kdo v pivním kvízu předvede nejvíc znalostí. Vaše ratolesti nadchne herní koutek, výtvarná dílna a další zábava pro děti. V neděli je pak nezapomeňte vzít na Herní Krajinu Pecka.

Atmosféru doplní hudební program kapel Lucie revival, ZZ Top revival a kapela Strahov.

Zamíříte rovnou na festival nebo si ho naplánujete jako součást celodenního výletu? Tip: Lanovkou ráno vyjeďte na Sněžku a procházkou sejděte do Velké Úpy. S dětmi se zastavte v Herní krajině Pecka a odpoledne si užijte na Krkonošském festivalu minipivovarů.

Doporučení: S Kartou hosta máte 30 % slevu na lanovku Sněžka při pobytu v Peci pod Sněžkou nebo ve Velké Úpě.

Krkonošský festival minipivovarů se blíží, akce se koná v horském údolí Velké Úpy v sobotu 24. 6. 2023 ve 12:00 a vstup je zdarma. Tak přijďte pobejt!