Zveme srdečně na jedenadvacátý ročník oblíbené benefiční slavnosti na podporu nemocných roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa ve Dvoře Králové. Svatoanenské zahradní slavnosti v Žirči se konají 23. července od 10 do 19 hodin.

V areálu Domova sv. Josefa vystoupí na třech scénách řada zajímavých interpretů – Michal Hrůza, Děda Mládek Illegal Band, skupina Klíč, Crossroad-band, opěrní pěvkyně Jana Veberová, prof. Václav Uhlíř, Alla Breve, s divadlem pro děti zavítá Víťa Marčík a mnoho dalších.

Bude připraven řemeslný jarmark na podporu regionálních výrobců zejména Kladského pomezí a Podkrkonoší, ale i dalších zajímavých tvůrců z celé země. Chybět nebudou ani dobroty k ochutnání. Unikátním projektem bude prezentace řemesel od středověku po 19. století, kde řemeslníci s původními nástroji předvedou výrobu lidových výrobků dle starodávných receptur a postupů. Návštěvníci si mnohá řemesla budou moci vyzkoušet.

Připravili jsme jízdy v rikše, bylinkovou poradnu a přednášky o bylinkách a jejich pěstování v bylinkové zahradě a zábavnou dětskou soutěž o poklad sv. Josefa. Provedeme vás také zákulisím Domova sv. Josefa a nahlédnete do vnitřních prostor a zázemí pro naše klienty, které je obvykle nedostupné.

Pořadatelé z Domova sv. Josefa