Tento rok jsme opět připravili pestrý hudební program, který vás určitě potěší. Naše nabídka zahrnuje zábavný a kouzelný kulturní projekt Pohádkový kabaret Terezie Palkové propojující umění a pohádkovou magii, energické hudebníky z kapely Dunaj a dojemně vtipné duo violoncellistek z Tara Fuki s multižánrovým repertoárem. Nebude chybět ani sólový projekt Zhilee violistky a zpěvačky Julie Goetzové či alternativní rock od Prasečí farmy z České Skalice. Pod hudební pokličkou máme i trash metalisty Spite Inc. z Náchoda, metal – punkovou kapelu To nechceš!? ze Žacléře a temperamentní Leniwiec z Polska. Součástí programu budou i charismatický Pepa Lábus a spol., úžasně vtipný písničkář Tom Grohregin a rapperka se svou slam poetry show DJ Nadja. Moderátoři Lukáš Augustin a Ojtyla uvedou všechny tyto vynikající interprety.

Během festivalu znovu proběhne dobročinná aukce obrazů a fotografií od různých autorů. Výtěžek z této aukce bude přidán k finanční podpoře Institutu zážitkové pedagogiky na krytí zážitkových pobytů dětí z dětských domovů na Klučance.

Tento ročník má podtitul „Dobrým srdcím“, což symbolizuje vděčnost, že chceme, že můžeme, že pomáháme.

Co se týče občerstvení, bude servírováno v ekologických bioplastových kelímcích. Na dopravu na festival lze využít vlakových spojů uvedených na našem webu. Zastávka Dědov bude též opět v provozu (na znamení). Po skončení programu bude k dispozici autobus směřující do Trutnova.

Rádi bychom na závěr poděkovali všem partnerům a sponzorům, bez nichž by tato akce nemohla být uspořádána. Těšíme se na vaši účast!

Další informace najdete na našem webu:

www.webrovkafest.com
nebo na FaceBooku - Webrovkafest na Klučance 2023

Trutnovská alternativní scéna z. s.