Pro své čtenářky a čtenáře přináším edici Africké snění, v níž budou postupně vycházet africké romantické e-povídky, které budou exkluzivně v prodeji na nově vzniklých webových stránkách www.africkepribehy.cz.

Pro své čtenářky a čtenáře přináším edici Africké snění, v níž budou postupně vycházet africké romantické e-povídky, které budou exkluzivně v prodeji na nově vzniklých webových stránkách www.africkepribehy.cz.Zdroj: archiv H. HindrákovéVzhledem k současné náročné době jsem se rozhodla, že napíšu něco milého, co potěší srdce a zklidní mysl. Přála bych si, aby se čtenářům a čtenářkám povídky četly přinejmenším tak dobře, jako mně se psaly.

V sekci Afrického snění se bude od nynějška objevovat každý měsíc nová povídka. Jako první právě vyšla povídka Pokušení, která je dojemným milostným příběhem z daleké Keni. „Pokušení je velice dojemná a krásná povídka o lásce a pokoře. O pravdě a tajemství i o ohleduplnosti a darech, které život přináší,“ říká o povídce lékařka Kateřina Cajthamlová, která ji četla jako jedna z prvních. V listopadu vyjde povídka s názvem Tajemný pilot.

A co plánuji dalšího? Mám připraveno mnoho novinek. Jednou z nich jsou online besedy Večery pod banánovníkem, kde si lidé budou moci poslechnout dvě nejoblíbenější besedy Můj africký příběh a Kontrasty Keni. Součástí besed bude i promítání videí a fotografií. Také jsem začala pracovat na nové knize Můj africký příběh a začala jsem psát blog Afročtení, kde se každý měsíc budou objevovat články na vážná i nevážná africká témata. Na mých webových stránkách si čtenářky a čtenáři mohou také stáhnout zdarma dechberoucí povídku Hvězdy nad Afrikou.

Hana Hindráková, spisovatelka