Občané města se setkali s těmi, kteří denně píší, fotografují, tvoří grafiku Krkonošského deníku, nabírají inzerci, zajišťují distribuci. Vedoucí redaktorka Miroslava Jasanská v krátkosti představila současné trendy, kterými se ubírá dnešní žurnalistika. Upozornila čtenáře zvláště na multimédia a připomněla také adresu internetových stránek deníku www.krkonosskydenik.cz.

Na nich mohou zájemci denně nejen číst články, které vycházejí v tištěné podobě, ale nově sledovat také doprovodná videa, fotogalerie, audiozáznamy rozhovorů a mnohé další zajímavosti.

V rámci akce Den s Deníkem se na Krakonošově náměstí účastníci nejen pobavili, ale mohli se také zapojit do soutěže o automobil Hyundai Santa Fe. Dozvěděli se rovněž, kde si mohou objednat předplatné svého deníku či zadat inzerci. Moderátor Rádia OK Martin Karlík divákům představil jednotlivé členy redakce a přiblížil problematiku, kterou se v jednotlivých městech zabývají.

Hlavním tématem včerejšího programu se stala rekonstrukce Tyršova koupaliště a termín jeho otevření. Současný stav přiblížil návštěvníkům akce místostarosta města Jan Bém. Zajímavým zpestřením odpoledního programu bylo vystoupení děvčat z pěveckého sboru Carpe Diem Základní umělecké školy, které sklidilo zasloužený potlesk.