VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: FOTO: Masaryk odjel do Lán

FOTO: Masaryk odjel do Lán

Horní Kalná– Nezvyklý náklad se ve čtvrtek 4.března pohyboval na českých silnicích. Jezdecká socha T. G. Masaryka zbronzu, kterou vyrobila umělecká slévárna HVH, totiž dopoledne putovala zHorní Kalné do Lán na Rakovnicku. Už vsobotu 6.března bude před tamním muzeem slavnostně odhalena při příležitosti oslav 160let od Masarykova narození.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

TGM
Nezaregistrový uživatel 5.3.2010 reagovat
To se vyhazujou prachy oknem za krávoviny, že ? Dřív to byl samej Lenin a Gotwald - dneska to je samej Masaryk.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: TGM
Nezaregistrový uživatel 5.3.2010 reagovat
Máš pravdu. A to ještě počítej s tím, že za pár měsíců si svoje sochy začnou nechat dělat Adamec s Hendrychem a spol :))
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Masarykiáda.
Nezaregistrový uživatel 5.3.2010 reagovat
Žijí v USA už čtyřicátý druhý rok. Kdys jsem odebíral krajanský plátek vycházejíci v Chicago. Byl to deník kde se vlastenecký ukájeli krajané, kteří zdrhli z té slovy tolik milované v ČR v době, kdy se nad tou republikou stahovaly mraky. Neumíte si představit, jaké megatuny vlastenectví ti zdrhlíci produkovali. Každý kdo se považoval za vlastence, se také ukájel "dopisováním" do toho bobkového listu. Jmenovalo se to Denní Hlasatel. Každý rok se kromě jiného vlasteneckého ukájení konaly půl roku v roce orgie Masarykiády. Každy dopisující kmet a babkla považovali za svou povinost napsat paján na Masaryka. A to měsích před jeho narozením a měsíc po. Měsíc před výročím smrti toho veleboha a měsíc po. Měsíc před 28 říjnem a měsíc po. Rok co rok stejnými slovy a vždy hned několik vlastenckých článku na téma bůh Masaryk. Jen pořadí těch desítek "dopisovatelu" se měnilo. Redaktor si nedovolil "příspěvek" některého či nekteré z vlasteneckých onanistu vynechat.Po vymiškované pseudorevoluci už téměř před dvaceti roky, se orgie Masarykiady konájí u tam u vás. Měnší mírou, ale zato nepřetržitě. Už kde co nese jméno Masdryka. Chybějí jen veřejné záchodky které by nesli jméno tohoto velboa na jeho počest. V Náchodě na rynku snad ještě je takový záchodfek. Nechtěli by ste mu dát název Záchodek T.G.Masaryka?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
tatíček..
Nezaregistrový uživatel 6.3.2010 reagovat
Diskuse mne překvapuje, no Klaus to včera také řekl, zda se to nepřehání..V jednom chumlu u nás máme na Palackého ulici sochu Masaryka a gympl.Jana Palacha..Vše to jsou velikáni českého národa..no kde ten národ dneska je? Republika v neřešitelném krachu, Řekové mohou prodat ostrovy, češi snad jen..Martinu Sáblíkovou, o nic jiného by zájem nebyl...
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT