Votroci hostili čtvrté Brozany a do přestávky si vypracovali rozhodující dvougólový náskok. Nejprve se trefil Doležal a těsně před odchodem do šaten Hájek. V úvodu druhé půle sice hosté snížili, ale více branek už duel nepřinesl a tak cenné tři body zůstaly v Hradci.

Chlumečtí zavítali na půdu třetího béčka Teplic a podobně jako okresní rival šli do dvoubrankového vedení. V závěru poločasu přesně mířil Tomáš Labík a v 55. minutě jeho jmenovec Bastin. Poté hosté sice inkasovali a od 76. minuty hráli bez vyloučeného Gluskiho, ale důležité vítězství uhájili.

Hradec Králové B – Brozany 2:1. Fakta – branky: 24. Doležal, 45. + 3. Hájek – 51. Schettl. Rozhodčí: Vít. ŽK: 4:5. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Hradec Králové B: Bajza – Hlaváč, Holovatskyi, Kadrmas – Mahr, Doležal, Kosař, Hypšman (70. Šípek) – Hodač, Hájek, Baloun.

Teplice B – Chlumec nad Cidlinou 1:2. Fakta – branky: 67. Nour – 43. T. Labík, 55. Bastin. Rozhodčí: Vojáček. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (76. Gluski). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Chlumec nad Cidlinou: Lichtenberg – Krčál, Zukal, Gluski – Finěk, Frizoni, Čáp (90. + 5. O. Vaníček), Zeman – Ruml (77. Kopáč), Bastin, T. Labík (88. Řezníček).

Další výsledky 14. kola: Živanice – Ústí nad Labem 1:2, Kolín – Pardubice B 1:0, Benešov – Most-Souš 2:1, Jablonec nad Nixou B – Mladá Boleslav B 0:1, Přepeře – Velvary 0:1, Zápy – Viktoria Žižkov odloženo pro nezpůsobilý terén.