Přestože tým kouče Miloše Sazimy byl v domácím duelu proti Přepeřím oslabený a nepodal úplně optimální výkon, jeho těsné vítězství 3:2 je zasloužené. Gólově se prosadili před přestávkou Žahourek, těsně po ní Zeman a v závěru utkání Čáp.

Béčko Votroků v sestavě pouze s mladíky drželo v Teplicích v poločase bezbrankový stav. Jenže ve druhé půli si vzal hlavní slovo Tadeáš Vachoušek, syn slavnějšího otce Štěpána Vachouška, a dvěma brankami rozhodl o vcelku hladké výhře domácích v poměru 3:0.

Chlumci v tabulce patří lichotivé čtvrté místo (20 bodů), celek trenéra Aleše Čvančary klesl na třináctou pozici (12 bodů).

Chlumec nad Cidlinou – Přepeře 3:2. Fakta – branky: 38. Žahourek, 47. Zeman, 81. Čáp – 57. Synek, 83. Novák. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Chlumec: Lichtenberg – Finěk, Zukal, Gluski, Veselka – Ruml (73. Vaníček), Krčál, Čáp, Frizoni, Žahourek (90. Hartman) – Zeman (65. Ludvík).

Teplice B – Hradec Králové B 3:0. Fakta – branky: 51. a 88. T. Vachoušek, 75. Beránek. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Hradec B: Hrnčíř – Hlaváč, Holovatskyi, Kadrmas – Mahr, Hypšman, Doležal, Houdek (57. Schmoranz) – Hodač, Jurčenko (68. Baloun), Šípek (36. Březák).

Celkům z Pardubicka se dařilo ještě méně. Jediný bod uhrály Živanice za remízu 2:2 ve Velvarech. Pardubické béčko schytalo čtyřgólový přiděl na půdě Mladé Boleslavi B.

Velvary – Živanice 2:2. Fakta – branky: 40. Šlegl, 50. Vopat – 57. Štěpánek, 62. Langr. Rozhodčí: Baum. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (45. + 1. z lavičky Petrus). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Václavek, Vobejda – Nikodem, Chocholatý (53. Kakrda), Langr, D. Pánek (90. Horčička) – Kopecký, Štěpánek (80. Vít).

Mladá Boleslav B – Pardubice B 4:0. Fakta – branky: 34. Vojta z pen., 51. a 57. Mašek, 71. Rulc. Rozhodčí: Vojáček. ŽK: 0:1. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Pardubice B: Volšík – Svoboda (75. Stýblo), Řehák, Hrnčíř, Kurka (61. Koukola) – Jarkovský, Dostál (61. Šimek) – Halász, Štichauer (84. Miláček), Sedláček – Červenka.

Další výsledky 11. kola: Benešov – Kolín 0:1, Most-Souš – Jablonec nad Nisou B 2:2, Viktoria Žižkov – Ústí nad Labem 5:0, Brozany – Zápy 1:1.