Votroci na domácí půdě nestačili na teplické béčko, kterému podlehli 0:1. O jedinou trefu utkání se postaral ve 34. minutě hostující Dominik Procházka.

Jediný gól padl rovněž v soutěžně hraném utkání (v neděli dopoledne) v Chlumci nad Cidlinou, kde se představila záloha Mladé Boleslavi.V 55. minutě ho vstřelil domácí záložník Roman Čáp z pokutového kopu, který svému týmu vystřelil veledůležité tři body. Chlumec předtím už jednu penaltu nedal, ve 39. minutě tuto výhodu nevyužil snajpr Tomáš Bastin.

Zápasy týmů z Královéhradecka

Hradec Králové B – Teplice B 0:1. Fakta – branka: 34. D. Procházka. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Hradec Králové B: O. Mach – M. Hlaváč, F. Hruška, Kadrmas – Mahr (86. Zámečník), Jonáš (82. Hátle), Kateřiňák, Březák – Šípek (56. Ebgewole), Kosař, L. Hájek.

Chlumec nad Cidlinou – Mladá Boleslav B 1:0. Fakta – branka: 55. z pen. Čáp. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (52. Lichtenberg). Diváci: 310. Poločas: 0:0. Chlumec nad Cidlinou: Brát – Veselka, Kopáč, Krčál, Žahourek – T. Labík (73. Havlena), Jakab, Čáp (83. Bičiště), Samko (64. J. Labík), Zeman – Bastin.

Jak si vedly celky z Pardubicka

Ústí nad Orlicí – Jablonec B 1:1. Fakta – branky: 49. Grygar – 48. Torfiq. Rozhodčí: Vojtěch. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Ústí nad Orlicí: Šmíd – Skalický, Lněnička, Koukola, Langer – Vácha (81. Vošlajer), Souček, Grygar, Hapal, Onije – Špatenka (65. Tichý).

Pardubice B – Dukla Praha B 0:3. Fakta – branky: 31. a 62. Varačka, 84. Hodek. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Pardubice B: Hrnčíř – Formáček, Řehák, Jeřábek, Stýblo – Mareš (57. Řezníček), Vít, Šimek (35. Hajník), Rayan – Štichauer, Vítek.

Zápy – Živanice 3:2. Fakta – branky: 34. Duben z pen., 42. Růžek, 56. Petrlák – 16. Kakrda, 90. + 2. Petrus z pen. Rozhodčí: Tupý. ŽK: 2:2. Diváci: 201. Poločas: 2:1. Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Václavek, Polák – Kakrda, Vobejda, Langr, Kopecký (46. Petrus), Nikodem (72. D. Pánek) – Štěpánek (78. Knespl).

Další výsledky

17. kolo: Přepeře – Brozany 0:1, Velvary – Bohemians Praha B 1:0, Liberec B – Zbuzany 2:3.