Votroci s nedalekým rivalem brzy prohrávali. V dalším minutách tedy usilovali o vyrovnání. To se jim podařilo až v 73. minutě, kdy se gólově prosadil Holovatskyi. Více branek už nepadlo.

Do Chlumce zavítal celek s postupovými ambicemi. Na kdysi slavnou Viktorii Žižkov se dorazilo podívat 532 diváků. Ti nakonec viděli pouze jednou rozvlnit síť. Krátce před přestávkou se o to postarala čerstvá a hlavně zvučná posila Pražanů, bývalý reprezentant Václav Kadlec. Domácí k bodům nepomohl ani novic v týmu brankář Lichtenberg (z Mladé Boleslavi).

Česká fotbalová liga - skupina B

Hradec Králové B – Živanice 1:1. Fakta – branky: 73. Holovatskyi – 11. Kopecký. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 3:4. Diváci: 170. Poločas: 0:1. Hradec Králové B: Bajza – Hlaváč, Holovatskyi, Kutík – Mahr (90. Junek), Kadrmas (66. Hypšman), Doležal, Kosař – Hodač (66. Březák), Jurčenko (66. Boniš), Hájek (66. Schmoranz). Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Vobejda, Václavek (73. Vít) – Chocholatý, Polák, Langr, Kopecký (81. F. Pánek) – Štěpánek (64. D. Pánek), Petrus (81. Horčička).

Chlumec nad Cidlinou – Viktoria Žižkov 0:1. Fakta – branky: 41. Václav Kadlec. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 4:0. Diváci: 532. Poločas: 0:1. Chlumec nad Cidlinou: Lichtenberg – Veselka (46. V. Řezníček), Zukal, Krčál – O. Ruml (78. Finěk), Frizoni Da Cruz Dias, M. Kopáč, R. Čáp (87. O. Vaníček), T. Labík – Bastin, T. Zeman.

Benešov – Pardubice B 1:1. Fakta – branky: 3. Dušek – 79. Toml. Rozhodčí: Lovětínský. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (76. Kulhavý). Diváci: 140. Poločas: 1:0. Pardubice B: Šmíd – Halász, Řehák, Toml, Hrnčíř – Jarkovský – Novák, Kurka (46. Akosah Bempah), Štichauer, Stýblo (56. Lupač) – Chvěja (71. Karch).

Další výsledky 5. kola: Jablonec nad Nisou B – Kolín 1:1, Přepeře – Zápy 3:3, Most-Souš – Mladá Boleslav B 1:1, Teplice B – Ústí nad Labem 2:3, Brozany – Velvary 0:1.