Přepeřská parta poznala v ČFL pocit výhry naposledy v polovině října, kdy porazila pardubickou juniorku 3:0. Na poslední Teplice B má čtyřbodový náskok.

Optimismus do žil mohla přinést sobotní výhra na hřišti jiného účastníka třetí nejvyšší soutěže, Motorletu. Hosté v generálce soka deklasovali 9:1!

Hokejisté Lomnice při utkání základní části proti Jičínu.
Lomnice srovnala s Frýdlantem účty a těší se na semifinále krajské ligy

„Motorlet ale nastoupil s kombinovanou sestavou. Po zápase jsem se ptal, jestli byli rozdělení na silné a slabé, protože pak ještě podlehli Zápům. Ale údajně ne. Moc jejich kvalitní sestavě nevěřím, protože výkonnostně mě nepřesvědčili. Poločas byl 3:1 a pak prostřídali a bylo to jednoznačné. Na jednu stranu mě mrzí, že jsme neměli úplně vypovídající generálku, kvalitnějšího protivníka, na druhou je asi dobře, že si kluci zastříleli, zahráli si, vyzkoušeli kombinace. Poslední zápas přípravy měl prostě svá pro i proti.“

Jak bude vypadat poslední týden přípravy?
Už se budeme chystat na první domácí zápas s juniorkou Hradce Králové, trávníkáři budou dávat dohromady hřiště.

Jak jste s průběhem zimní přípravy celkově spokojen?
Odehráli jsme šest přípravných zápasů – s vyrovnanou bilancí dvě výhry, remízy i porážky. Díky poslední výhře 9:1 jsme si celkové skóre vylepšili na 18:8. Myslím, že počet utkání byl dostačující, v tom posledním jsme se dostali trošku do pohody.

Jak jste spokojen s podobou kádru?
Je ustálený, jako poslední přišel na poslední chvíli 19letý útočník Jan Strnad s FK Mladá Boleslav, naposledy kopal za Kosmonosy a jeví se dobře. Věřím, že nám při absenci klasického útočníka pomůže s proměňováním brankových příležitostí. Bude tam on i Tomáš Dočekal, oba dali v generálce gól a měli by se na hrotu doplňovat.

Domácí prohrou s Bohemians ztratili florbalisté FBC Liberec naději na umístění v první šestce Superligy.
První šestka nevyšla. Série navíc nám může jen pomoct, myslí si Klucho

S jakými očekáváními půjdete do jarní části?
Věřím, že se teď budeme postupem času jen zlepšovat. S přístupem i nasazením hráčům jsem byl spokojen, na umělce v Turnově jsme měli perfektní podmínky a věřím, že se to na naší formě ukáže.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...