Chlumeckým hrdinou se stal dvougólový křídelník Tomáš Labík. Nejprve se ve 12. minutě prosadil hodně šťastně, když ho soupeřův gólman nastřelil a od něj se míč odrazil do sítě. O devět minut později skóroval po krásném průniku jeden na jednoho a následné přesné křížné střele k tyči alá Ronaldo.

Mladým Votrokům se finiš roku vůbec nevyvedl, přitom Velvary měly před utkáním pouze o bod více. Rozhodující pasáže zápasu orámovaly poločasovou pauzu, kdy domácí čtyřmi trefami rozhodli. Hosté navíc dohrávali v deseti.

V sousedním kraji se hrálo derby, v němž hráči Živanic dokázali díky gólům z 53. a 54. minuty zvítězit na půdě pardubického béčka 2:0.

Chlumec nad Cidlinou – Kolín 2:0. Fakta – branky: 12. a 21. T. Labík. Rozhodčí: Stieber. ŽK: 1:2. Diváci: 273. Poločas: 2:0. Chlumec nad Cidlinou: Lichtenberg – Kopáč (83. O. Vaníček), Zukal, Krčál – Finěk, Frizoni, Čáp (88. Veselka), Zeman – Ruml (61. Řezníček), Bastin, T. Labík (88. Žahourek).

Velvary – Hradec Králové B 6:0. Fakta – branky: 39., 46., 81. a 89. Vopat, 44. Valenta, 49. Kott. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (78. Kosař). Diváci: 160. Poločas: 2:0. Hradec Králové B: Vízek – Hlaváč, Holovatskyi (68. Houdek), Kadrmas – Mahr (83. Zengler), Hájek, Kosař, Baloun – Boniš, Šípek, Březák (46. Schmoranz).

Pardubice B – Živanice 0:2. Fakta – branky: 53. Štěpánek, 54. Polák. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 2:1. Diváci: 220. Poločas: 1:0. Pardubice B: Budinský – Halász, Svoboda, Hanč, Hrnčíř – Dostál, Štichauer – Zahradníček, Sychra (64. Lima), Miláček (30. Jarkovský) – Chvěja. Živanice: J. Vaníček – Buriánek, Spěvák, Langr, F. Pánek – D. Pánek (89. Horčička), Polák, Vobejda, Nikodem – Štěpánek (78. Chocholatý), Kopecký.

Další výsledky – 15. kolo: Mladá Boleslav B – Přepeře 3:2, Brozany – Benešov 2:0, Ústí nad Labem – Zápy 0:1, Most-Souš – Teplice B 3:2, Viktoria Žižkov – Jablonec nad Nisou B 4:1.

Zbývá sehrát: Viktoria Žižkov – Zápy (20. listopadu, 10.15).