Rezerva královéhradeckých Votroků rozhodla o svém vítězství až v úplném závěru zápasu. Na hřišti Jiren, kde má domácí útočiště béčko pražské Dukly, se v 87. minutě prosadil Lukáš Hájek, jenž přitom šel do zápasu až v roli střídajícího hráče.

Chlumec nad Cidlinou se představil na půdě Brozan, kde brzy prohrával 1:0. Ještě v úvodní dvacetiminutovce ale srovnal Krčál a ve druhé půli už si vzali slovo bratři Labíkové. Tomáš v 52. minutě poslal svůj tým do vedení, Jan o sedmnáct minut později cennou výhru pojistil.

Chlumec díky tomu poskočil v tabulce na třetí příčku, Hradec Králové B se posunul na sedmou pozici.

Do bojů zasáhly i celky ze sousedního Pardubického kraje. Z tamního tria však byly úspěšné pouze Živanice, které doma porazily Přepeře 2:1. Ústí nad Orlicí padlo na trávníku záložního týmu Teplic 0:1 a pardubická rezerva prohrála 1:3 v Zápech.

ČFL, skupina B - výsledky 4. kola

Brozany – Chlumec nad Cidlinou 1:3. Fakta – branky: 11. Pardubský – 19. Krčál, 52. T. Labík, 69. J. Labík. Rozhodčí: Radina. ŽK: 3:5. Diváci: 354. Poločas: 1:1. Chlumec: Petr – Novotný (64. J. Labík), Finěk, Jarkovský, Žahourek – Krčál – Mahr (90. V. Doležal), Lukič (82. Havlena), Samko, T. Labík – Bastin.

Dukla Praha B – Hradec Králové B 0:1. Fakta – branka: 87. Hájek. Rozhodčí: Plzák. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Hradec Králové B: Vízek – Novotný, Čech, Leibl, Kadrmas – Vobejda – Záviška, Soukeník, Kejř (92. Baloun), Bičiště (86. Hlaváč) – Firbacher (64. Hájek).

Živanice – Přepeře 2:1. Fakta – branky: 52. Petrus, 87. Polák – 76. Synek. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Václavek, Polák – D. Pánek (88. Zavřel), Langr, T. Kakrda (88. F. Pánek), Petrus (77. Štěpánek), Kopecký (88. Staněk) – Nikodem (77. Formáček).

Teplice B – Ústí nad Orlicí 1:0. Fakta – branka: 90. (+1) Vobecký. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Ústí nad Orlicí: Šmíd – Ptáček, Chleboun, Koukola, Langer – Mayer (72. Seykou), Špatenka (62. Falta), Souček, Hynek (55. Novotný) – Tichý (72. Galus), Vymětalík (72. Skalický).

Zápy – Pardubice B 3:1. Fakta – branky: 12. Matějka, 37. Jelínek z pen., 45. Janko – 57. Sychra. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:4. Diváci: 110. Poločas: 3:0. Pardubice B: Hrnčíř – Prosek, Hajník, Řehák, Kurka – Dufek (77. Nemšovský), Šimek (77. Vítek), Vít, Sokol – Sychra (77. T. Formáček), Huf.

Další zápasy: Jablonec B – Liberec B 1:0, Zbuzany – Bohemians 1905 B 1:1, Mladá Boleslav B – Velvary 0:1.