Kvarteto nejúspěšnějších klubů z horského regionu se v sobotu a neděli popasovalo s předními celky čtvrté nejvyšší soutěže v republice. Alespoň bod dokázali vybojovat pouze fotbalisté Dvora Králové.

Gólman Dvora Jakub Vaníček udržel v souboji s lídrem tabulky čisté konto. V penaltovém rozstřelu už štěstí neměl.Zdroj: Lukáš HloušekDvůr Králové - Mšeno 0:0, pen. 2:4

Dvorští fotbalisté sehrális favoritem na postup do České fotbalové ligy naprosto vyrovnané utkání, v němž navíc byli vítězství blíže. Ve druhém poločase ale nedokázali využít nabídnuté příležitosti a nakonec se museli spokojit s jediným bodem. V penaltovém rozstřelu byli totiž hosté stoprocentní, zatímco Václavek s Tomešem neuspěli.

Benátky - Trutnov 1:0 (1:0)

Trutnovští fotbalisté se v posledních kolech nebezpečně přiblížili sestupovým vodám. Ve včerejším utkání se jim nepodařilo vyloupit stánek středočeských Benátek, když na hřišti papírového favorita podlehli 0:1 gólem Gidiona ze třetí minuty utkání. V příštím zápase čeká Trutnov domácí souboj s nevyzpytatelnou Čáslaví.

Přepeře - Pardubice B 1:2 (0:1)

Přímý souboj o druhou příčku v tabulce rozhodli hosté na přelomu obou poločasů. V 73. minutě sice snížil Nesvadba na 1:2, dotáhnout ztrátu ale již domácí nedokázali.

Fakta – branky: 73. Nesvadba – 32. Huf, 50. Kopřiva. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 0:1. Diváci: 150. FK Přepeře: Hyka – Marek Sedláček, Vrabec (46. Krasnický), Nesvadba, Petřík – P. Novotný, Bína (46. Schubert), Pavlata, A. Vaníček (71. V. Novotný) – Jarosz, Synek (67. Mich. Sedláček).

Turnov - Český Brod 1:3 (1:1)

Další hřebíček do turnovské divizní rakve zatloukli fotbalisté Českého Brodu, kteří snaživého soupeře porazili rozdílem dvou branek.

Fakta – branky: 37. Syrovátka – 11. Botek, 70. Jakab, 86. Hrdlička z pen. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 3:2. Diváci: 88. FK Turnov: Franc – Kordík (84. P. Novák), Podzimek, Blažek, Beníšek – Tvrdý, Kim, Papoušek (79. J. Šimek), Veber (71. Tomašov), P. Havel (79. Nulíček) – M. Syrovátka.