Stačila pouhá čtyři jarní kola a fotbalisté Náchoda již mají na svém kontě stejný počet vítězství (3) jako za celý podzim. Tři body v derby proti Trutnovu zajistila týmu kouče Zdeňka Samka trefa Tomáše Kabeláče z 90. minuty.

Fortuna Divize C, 18. kolo

Náchod – Trutnov 1:0

Krajské derby mělo nádech přímého souboje o divizní záchranu a od začátku bylo na přístupu obou mužstev znát, že se hraje o hodně. Ač se do zakončení častěji dostávali domácí fotbalisté, hrál se v Náchodě vyloženě remízový duel.

close Náchod - Trutnov 1:0 info Zdroj: Michal Malý zoom_in Náchod - Trutnov 1:0 První branka padla ve 25. minutě, náchodskému Malému však radost překazil praporek asistenta rozhodčího. Hosté si největší příležitost vypracovali po hodině hry, jejich zakončení si ale místo v brance Hladíka nenašlo.

Když už se zdálo, že prestižní souboj branku nepřinese, vybojoval míč v pokutovém územím domácí Kabeláč a v 90. minutě strhl vítězství na stranu nadšeně bojujícího Náchoda.

Fakta – branka: 90. T. Kabeláč. Rozhodčí: R. Svoboda. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

FK Náchod: J. Hladík – Vr. Hak, Podolník (59. L. Knap), T. Kabeláč, J. Čejchan (59. Simon) – M. Rojšl (79. O. Tobiška), Brich, M. Malý, Jakub Petřík, Světlík (90. Vančák) – Vencl.

MFK Trutnov: Kobos – Macek, Zieris, Balcar, Zezula – M. Knap – Marcel Štěpánek (85. J. Turner), P. Holubec, Horčička, Brejcha (85. Valášek) – Rajnoch (62. J. Slavík).

Zdeněk Samko, trenér FK Náchod: „Derby s Trutnovem bylo, je a vždycky bude plné emocí a rozhodně se nebude hrát nikdy v rukavičkách. Opět to z naší strany nebyl krásný fotbal, ale to si už za čtrnáct dní nikdo pamatovat nebude. V remízovém utkání se na nás usmála paní štěstěna a v poslední minutě jsme po rohovém kopu strhli vítězství na svou stranu díky trefě Kabeláče. Máme třetí výhru v řadě, náš příběh nekončí a jedeme dál.“


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...