Bydžovští v sobotu rozdělili kádr na dvě party. Jedna odcestovala do Dobrušky, kde se střetla s Týništěm nad Orlicí, druhá hrála na domácí umělce v Chudonicích proti zkušenému týmu Horních Ředic.

Více se dařilo výběru „výletníků“. Ten totiž nováčka krajského přeboru porazil 3:1. Druhý mančaft doma stejným výsledkem prohrál s lídrem KP Pardubicka.

GÓLOVOU RADOST si mohli Bydžovští vychutnat třikrát.
Cenný skalp na úvod přípravy. Divizní nováček si vyšlápl na třetiligové Živanice

SK Týniště nad Orlicí – RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:3 (branky NB: Štajer 2, N. Bekera)

RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Horní Ředice 1:3 (branka NB: Blažek)

„S prvním výsledkem panuje spokojenost, ale s domácím střetnutím v žádném případě. Nepodali jsme optimální výkon a musíme se zlepšit,“ pronesl novobydžovský trenér Petr Průcha a dodal: „Kluky jsme rozdělili na dvě půlky. Důležité bylo, že herní minutáž se rozložila na všechny hráče.“

Další přípravný duel RMSK Cidlina sehraje v sobotu 4. února, kdy na umělé trávě v Chudonicích přivítá od 14 hodin vedoucí tým krajského přeboru Středočeského kraje SK Sokoleč.

Podzimní duel divize C vyhráli Bydžovští (v modrém) 2:1. Nyní stejného soupeře porazili 4:3.
Přípravné utkání rivalů z divize C nabídlo sedm branek a těsné vítězství nováčka

Jak je na tom vůbec kádr divizního nováčka, doznal během soutěžní přestávky nějakých změn? „Zatím ne a k žádným větším změnám nejspíš ani nedojde. Odešel pouze Václav Schober do Třebše,“ upřesnil kouč Průcha.