Fotbalisté Trutnova si po remíze s Benátkami nad Jizerou a vítězství v derby na půdě Dvora Králové nad Labem připsali první jarní porážku. V sobotu svěřenci trenéra Miloše Dvořáka nestačili doma Velkým Hamrům a soupeři ze severu Čech podlehli 1:3. Trutnov se tak po osmnácti odehraných kolech Fortuna Divize C usadil s dvaceti body na jedenácté příčce tabulky.

PATRIK BREJCHA (v bílém) se v prvním poločase zjevil v jedné z největších trutnovských šancích zápasu. Jenže neproměnil. Trefil se až v 88. minutě Štěpánek, to už ale bylo na zvrat pozdě.
Černý Petr mění působiště. Na poslední příčce Náchodské střídá krajský rival

Ještě před utkáním se domácí klub rozloučil se svým dlouholetým brankářem Janem Šťastným, jenž v zimě odešel do České Skalice, kde tamnímu týmu pomáhá v krajské soutěži I. A třídy. Potlesk fanoušků a malý dárek si odnesl také masér Karel Nývlt, který trutnovské fotbalisty roky provázel sezonami a dohlížel na zdraví hráčů.

Bydžovští fotbalisté slaví s fanoušky po vítězství nad Jaroměří (5:2).
Překvapení: Slavia nečekaně zaváhala doma. Je už o postupu do divize rozhodnuto?