Kraje

15.10.2018

Úpice vyhrála na penalty, v aktuální tabulce je pátá

Trutnov - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

15.10.2018

Koncovky, ty vrchlabští fotbalisté umějí

Vrchlabí - Dáte soupeři „čichnout“ a na konci zápasu mu zasadíte smrtící direkt. Přesně takhle se chovají fotbalisté Vrchlabí v nejvyšší oblastní soutěži. O víkendu takhle doma porazili Kostelenec nad Orlicí.

8.10.2018

Dolní Kalná nezvládla zápas podzimu

Trutnov - Fotbalisté kocbeřské Jiskry chytli v 9. kole JAKO I. B třídy střeleckou slinu. Odnesl to soupeř z Nemyčevsi.

8.10.2018

Výhru v závěru vystřelil vrchlabským fotbalistům Hladík

Vrchlabí - Zpátky na vítězné vlně? Fotbalisté Vrchlabí dokázali na domácím hřišti porazit Jičín 2:1. V 89. minutě rozhodl o třech bodech záložník Hladík.

2.10.2018

Fotbalista Křižovič odmítl bezbrankový stav

Trutnov - Ze sedmičky regionálních zástupců v I. B třídě nedokázala v 8. kole bodovat pouze královédvorská rezerva, která padla v derby na půdě Hostinného.

2.10.2018

V deseti vydřeli vrchlabští fotbalisté dva cenné body

Vrchlabí - Cenné dva body vybojovali na hřišti Nového Bydžova fotbalisté Vrchlabí. I po osmi kolech se tak svěřenci kouče Zierise v krajském přeboru drží na čtvrtém místě.

25.9.2018

Staré Buky opět trápil syndrom Železnice

Trutnov - Pět zástupců regionu dostalo v sobotu a neděli příležitost využít domácího prostředí. Bodovala ale pouze trutnovská rezerva, která proti dobře hrající Polici doslova urvala dva body za remízu a následný penaltový rozstřel.

24.9.2018

Trestuhodně promarněný náskok fotbalového Vrchlabí

Vrchlabí - Ani dvougólový náskok nestačil domácím k zisku bodů. O vedení 2:0 přišli ještě před poločasem, slibně rozehraný duel definitivně ztratili na začátku druhé půle.

21.9.2018

Fotbalové Vrchlabí míří do pohárového čtvrtfinále

Bílá Třemešná - Od středečního podvečera je známa kompletní osmička čtvrtfinalistů Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje. Na hřišti Bílé Třemešné si postup jako poslední vybojovali fotbalisté Vrchlabí.

18.9.2018

Všechna derby pro domácí. Slavík si "vyzpíval" hattrick

Trutnov - Aktuálně z krajské kopané: Fotbalisté Hostinného nasázeli kocbeřské Jiskře sedm banánů. Tři zařídil útočník Jiří Slavík.

17.9.2018

Ztráta náskoku a nakonec vyrovnání z penalty

Vrchlabí - Týden starou porážku z domácího utkání krajského přeboru proti Třebši (0:3) napravili vrchlabští fotbalisté jen z poloviny. Na hřišti Sobotky vedli zásluhou Tomčíka 1:0, remízu 2:2 ale zachraňoval až minutu před koncem z pokutového kopu Hanuš. Penaltový rozstřel zvládl lépe soupeř.

11.9.2018

O dvojím bodovém dělení rozhodovaly koncovky

Trutnov - Oba zástupci regionu v pátém dějství AM Gnol I. A třídě vyrazili na hřiště svých soupeřů. Úspěšnější byla trutnovská rezerva.

10.9.2018

Šest branek ve skvělé kulise. Derby pobavilo

Trutnov – Vrchlabská rezerva dala v 5. kole JAKO I. B třídy zapomenout na debakl z předchozího kola a v Miletíně slavila vítězství 3:1.

10.9.2018

Vítězná mašina se zasekla. Vrchlabí prohrálo doma

Vrchlabí - Nula v soupeřově síti, ve vlastní naopak tři góly. Nečekanou prohrou domácích skončil víkendový šlágr krajského přeboru mezi fotbalisty Vrchlabí a Třebeše.

7.9.2018

Pohárová pohádka pokračuje. Senzační postup Javornice viděla rekordní návštěva

Královéhradecko - Fotbalový Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje: Třaskavé derby na Rychnovsku si nenechalo ujít 427 diváků!

4.9.2018

Vrchlabí válí dál. Svěřenci trenéra Zierise uspěli také v Dobrušce

Dobruška – Čtvrtým kolem pokračoval Votrok Krajský přebor mužů. Po něm jsou v soutěži na vedoucí příčce hráči Libčan, jen o skóre pozadu pak jediný podkrkonošský celek.

4.9.2018

Jak na tenise. Kocbeře a béčka rozdávaly šestky

Trutnovsko – Bez remízových výsledků se o víkendu obešla desítka reprezentantů podkrkonošského regionu v krajských soutěžích. Některé konečné stavy navíc byly hodně divoké.

28.8.2018

Za tři body I. A a I. B třídy vyhrála jen vrchlabská rezerva

Trutnov - Z minima maximum vytěžili v sobotních duelech třetího kola I. A třídy oba podkrkonošští zástupci. Ačkoliv to s Úpicí i trutnovskou rezervou v závěrech jejich zápasů vypadalo všelijak, mohli se oba rivalové svorně radovat ze zisku dvou bodů.

28.8.2018

Fotbalová Jilemnice je v okresním přeboru dál stoprocentní

Semily – Fotbalisté Harrachova měli v 1. kole krajské soutěže I. B třídy volný los a premiéry se tak dočkali až v dějství druhém. Před vlastím publikem si vstup do sezony užili na maximum. Trefou Michala Tuhely z 83. minuty totiž porazili Rychnov 3:2.

27.8.2018

Hlavička Hladíka zařídila pro Vrchlabí další body

Vrchlabí – Naprostá spokojenost panuje po třech odehraných kolech ve fotbalovém Vrchlabí. V krajském přeboru ještě neztratilo ani bod a pouze vinou horšího skóre je druhé hned za favorizovanými Libčany. Zatím poslední vítězný korálek svěřenci kouče Zierise navlékli na pomyslnou nit v nedělním duelu s Červeným Kostelcem (1:0).

26.8.2018

OBRAZEM: Fotbalová Železnice si podala Hostinné 4:1

Železnice - V jasnou záležitost domácích se proměnilo víkendové utkání 1. B třídy. Hráče z Hostinného rozstříleli 4:1.

20.8.2018

Kocbeře velebí Kilevníka. Dvorská rezerva v derby válela

Trutnov – Dva týmy by na uplynulý víkend nejraději zapomněly. Fotbalisté Starých Buků kvůli porážce 0:8 na hřišti Nepolis, hráči Bílé Třemešné pak z důvodu ostudného debaklu v derby proti dvorské rezervě.

20.8.2018

Penaltový maraton přihrál bod navíc Náchodu

Trutnov – Výhra, prohra, remíza. Trio podkrkonošských zástupců ve vyšších krajských soutěžích má po víkendu rozdílné nálady. Mrzí především porážka úpické Sparty, která i v deseti dokázala jít na hřišti Broumova do vedení, v závěrečných jedenácti minutách ale soupeř duel otočil.

13.8.2018

To byl obrat! Úpici stav 0:2 nezastavil. Vyhrála i rezerva Vrchlabí

Trutnov – Krajské soutěže Královéhradeckého kraje začaly o víkendu úvodním kolem a ve hře tu bylo všech deset podkrkonošských mužstev. Z tříbodového vítězství se včetně A týmu Vrchlabí radovaly tři.

10.8.2018

Atraktivní šlágry hned na startu nové sezony

Trutnov – Pěkně zostra vlétnou do nového soutěžního ročníku fotbalisté reprezentující podkrkonošské fotbalové oddíly.

10.8.2018

Ostrým testem pro Přepeře je nedělní derby v Turnově

Pojizeří – Pořádně si zalaškoval červnový los Fortuna Divize C. Hned na první kolo nalinkoval pojizerské derby mezi Turnovem a sousedními Přepeřemi.

6.8.2018

Dva jdou dál. Bílá Třemešná i Vrchlabí těžily z penaltových dramat

Trutnov – Zatímco dva podkrkonošské kluby se mohou těšit na vzájemný souboj v dalším pohárovém kole, fotbalisté Úpice a Hostinného se po vysokých porážkách loučí.

6.8.2018

Gólové hody v poháru, excelovaly Hořice

Východní Čechy - Fotbalový Pohár hejtmana má za sebou další pokračování.

6.8.2018

Trutnov v poháru končí, Dvůr se chystá na Živanice

Trutnov/Dvůr Králové - Jeden tým z předkola fotbalového MOL Cup vypadl, druhý postupuje. Trutnov nestačil ve Slatiňanech na divizního nováčka. Dvůr naopak po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyřadil Český Brod. Postup si rovněž zajistily týmy Náchoda a Vysokého Mýta, které využily domácího prostředí. Vyřazeny byly naopak Libčany.

4.8.2018

Ve Slatiňanech třaskavý duel o souboj s Votroky

Trutnov - Osm východočeských fotbalových celků vstoupí o víkendu do předkola Českého poháru MOL Cupu. Regionální derby jsou k vidění v Lanškrouně a ve Slatiňanech.

30.7.2018

Fotbalový návrat domů okořenil dvěma trefami

Trutnov – O víkendu 11. – 12. srpna se rozeběhnou fotbalové soutěže počínaje Fortuna Divizí C, nejnižšími okresními třídami konče. Účastníkům těch krajských momentálně jako ideální příprava na sezonu slouží Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje.

27.7.2018

Víkend nabízí porci třiadvaceti zápasů, v nichž půjde o postup

Trutnov - Fotbalový Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje mužů startuje předkolem. Na programu je hned několik sousedských derby.