Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Krajský přebor – sestava 24. kola podle Deníku:

Libor Kanaval (Jičín) - Proti favorizované hradecké Slavii pustil pouze jednu branku. V rozstřelu navíc chytl dvě penalty soupeře a měl hlavní zásluhu na zisku druhého bodu.

Michal Krykorka (Třebeš) - Při zasloužené výhře s Kostelcem nad Orlicí (4:1) vstřelil branku.

Dominik Palm (Hořice) - V obraně podal jistý výkon. Hořice proti Červenému Kostelci neinkasovaly, navic v závěru udeřily.

Musa Ansuma (Police nad Metují) - Spartak porazil těsně 2:1 Libčany. Ansuma vsítil obě branky a měl na zisku tří bodů hlavní zásluhu.

Jakub Nálevka (Jičín) - Proti Slavii v 19. minutě zaznamenal branku. Díky ní si Jičín sáhl na překvapivé body.

Štěpán Blažek (Nový Bydžov) - Má asi největší formu v krajském přeboru. Při výhře Nového Bydžova ve Vrchlabí dal dvě branky.

Jan Pražák (Vysoká nad Labem) - Na hřišti posledního Černilova se kanonýr Vysoké nad Labem prosadil hned dvakrát.

Vojtěch Lihařík (Rychnov nad Kněžnou) - Rychnovský Spartak si doma poradil jasně s Dobruškou. Lihařík zvyšoval na 2:0.

Martin Holec (Chlumec nad Cidlinou B) - Jeho tým prohrával ještě o poločase v Jaroměři 0:2. Holec po změně stran zavelel dvěma góly k parádnímu obratu.

Roman Zajíček (Rychnov nad Kněžnou) - Hattrickem sestřelil kanonýr Rychnova nad Kněžnou sousední Dobrušku.

Vojtěch Bělka (Vysoká nad Labem) - Další dvougólový střelec Vysoké proti poslednímu Černilovu.