Už v sobotu dopoledne bylo zahájeno dění na fotbalových trávnících. Největší porce zápasů v celém regionu přijde na řadu v sobotu odpoledne, řada utkání pak bude odehrána i v neděli. Vyberete si z pestré nabídky zajímavých duelů od Fortuna Divize C po nejnižší okresní soutěže na Trutnovsku a Semilsku?

Fortuna Divize C:

Kolín – Český Brod 0:1 (0:1)

Velké Hamry – Náchod 2:1 (1:1)

Horky nad Jizerou – Vysoké Mýto 3:4 (0:2)

Slatiňany – Mšeno 1:0 (0:0)

Dvůr Králové nad Labem – Trutnov 1:1 (0:0), penalty 3:4

Benátky nad Jizerou – Přepeře 2:1 (0:0)

Čáslav – Pardubice B 2:0 (2:0)

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Krajský přebor:

Vrchlabí – Libčany 1:1 (0:1), penalty 2:4

I. A třída:

Úpice – Česká Skalice 3:5 (2:3)

Broumov – Trutnov B 3:0 (3:0)

I. B třída: 

Bílá Třemešná – Staré Buky 3:5 (1:1)

Vrchlabí B – Nepolisy 0:0, penalty 7:6

Hostinné – Nová Paka 0:6 (0:3)

Skřivany – Dvůr Králové nad Labem B 2:0 (0:0)

Nemyčeves – Kocbeře 2:2 (2:2), penalty 4:2

Kopidlno – Dolní Kalná 3:4 (1:2)

Okresní přebor:

Rudník – Žacléř 0:3 (0:1)

Vítězná – Poříčí u Trutnova 6:1 (3:1)

Libeč – Volanov 1:3 (0:1)

Podhůří – Rtyně 7:3 (2:2)

Mladé Buky – Trutnov C 7:3 (2:2)

Strážné – Hajnice 3:2 (1:0)

Lánov – Janské Lázně 1:2 (1:0)

Okresní soutěž III. třídy: 

Mostek – Chvaleč 6:1 (1:1)

Dolní Kalná B – Bohuslavice 1:1 (0:0), penalty 5:4

Libotov – Pilníkov 0:0, penalty 3:2

Úpice B – Starý Rokytník 5:1 (3:1)

Kunčice nad Labem – Radvanice 5:1 (4:0)

Malé Svatoňovice – Svoboda 3:1 (1:1)

Okresní soutěž IV. třídy:

Borovnice/Mostek B – Černý Důl 0:5 (0:2)

Kuks – Bernartice/Žacléř B 1:4 (0:1)

Horní Maršov – Prosečné 1:4 (0:3)

LIBERECKÝ KRAJ

Krajský přebor (o postup):

Česká Lípa – Nový Bor 4:1 (2:0)

Doksy – Železný Brod 3:1 (1:0)

Skalice – Višňová 1:6 (0:4)

Krajský přebor (o sestup):

Sedmihorky – Frýdlant 1:2 (0:1)

Chrastava – Rovensko pod Troskami 1:2 (1:2)

Hrádek nad Nisou – Bílý Kostel 4:2 (4:0).

I. A třída: 

Ruprechtice – Pěnčín 1:0 (1:0)

Doubí – Rynoltice 2:8 (2:6)

Semily – Košťálov-Libštát 0:2 (0:1)

Mimoň – Rapid Liberec 3:0 (1:0)

Krásná Studánka – Desná 1:1 (1:0)

Hejnice – Stráž pod Ralskem 3:0 (1:0).

Horní Branná – Jenišovice 1:1 (0:1)

Mšeno B – Lomnice 8:2 (3:2)

I. B třída:

Rychnov – Plavy 1:1 (0:0)

Velké Hamry B – Přepeře B 5:3 (2:2)

Albrechtice – Jablonec nad Jizerou 2:1 (0:1)

Bělá – Roztoky u Jilemnice 8:0 (5:0)

Harrachov – Bozkov 5:0 (2:0)

Lučany – Smržovka 3:1 (0:0)

Železný Brod B – Držkov 3:5 (1:4)

Okresní přebor: 

Jilemnice – Mírová 0:3 (0:1)

Mříčná – Poniklá 2:2 (0:1)

Nová Ves – Martinice 1:4 (1:1)

Horní Branná B – Mírová 4:4 (3:1)

SK Studenec – Libštát 2:1 (1:1)

Okresní soutěž:

Tatobity – Košťálov-Libštát C 3:2 (1:2)

Kruh – Bozkov B 2:1 (1:1)

Zálesní Lhota – Studenec B 5:3 (1:0)

Horka – SF Studenec 4:2 (2:2)

Benecko – Víchová 0:1 (0:1)

Přepeře C – Rovensko B 2:2 (1:0)