Fotbalový víkend v krajských soutěžích přinesl další dvě postupové stvrzenky. V I. A třídě se k suverénní Solnici přidalo druhé Týniště nad Orlicí, které doma nasázelo náchodskému béčku „kanára“ (6:0). V tabulce má dvě kola před koncem soutěže šestibodový náskok na Českou Skalici, kterou ovšem v obou vzájemných zápasech této sezony porazilo (2:1 a 1:0).

Lídrovi stačila i výhra v penaltovém rozstřelu

Druhá postupová radost mohla propuknout v rezervním týmu Třebše. Ten sice zvítězil v Předměřicích nad Labem po remíze 0:0 až v penaltovém rozstřelu (5:4), ale dva získané body znamenají, že hradecký mančaft má po tomto kole v čele tabulky I. B třídy skupiny B nedostižný sedmibodový náskok.

Domácí ostuda Police nad Metují

Jednu výsledkovou bombu přinesl krajský přebor, kde už bylo o postupujícím Novém Bydžovu rozhodnuto před týdnem. Třetí Police nad Metují doma schytala těžko pochopitelný debakl s pátým béčkem Chlumce 0:8!

Celek od hranic v posledních zápasech nabral formu a vyhrával. I proto je zejména výše prohry obrovským překvapením. Na druhou stranu Chlumec B patří na jaře k nejlepším týmům soutěže.

První branka zápasu padla ve 30. minutě, poločas byl 0:2 a po přestávce už hosté stříleli jeden gól za druhým. Pro domácí končil zápas ostudou, hosté slavili velké vítězství.