Vrchlabí – Slavia HK 1:2

Fakta - branky: 39. Blažej – 22. Fišera, 33. Derner. Rozhodčí: Škoda (Náchod). ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (63. Hanuš). Diváci: 62. Poločas: 0:2.
Vrchlabí: Švejdar – Hanuš, T. Navrátil, Hawel, Hájek – Kout, Hladík, Fink, Blažej – Wojcik (57. Hampl), Tomčík.
Slavia Hradec Králové: Moník – Šolc, Špaček, Lán, Václavíček – Fišera (72. Chobotský), Hloušek (85. Mottl), Linhart, Erber (65. Rolník), Derner (88. Franc) – Řezáč (78. Havrda).

Svěřenci trenéra Zierise padli v souboji s hradeckou Slavií, čímž jen dokumentovali, že proti týmům z metropole východních Čech se jim na podzim doma nedaří. Vždyť před tím již stihli prohrát s Třebší 0:3 a Vysokou nad Labem. O jediný gól se zasloužil krátce před pauzou Blažej, kvůli vyloučení Hanuše Vrchlabí od 63. minuty dohrávalo v oslabení.

Další výsledky:
Jičín - Č. Kostelec 2:1, Kostelec n. O. - Libčany 1:0, Sobotka - Jaroměř 2:0, Vysoká n. L. - Rychnov n. K. 3:1, Třebeš - Chlumec n. C. 4:0, Dobruška - Hořice 3:3, pen. 3:4, N. Bydžov - L. Bělohrad 1:1, pen. 4:3.