Není to tak dávno, co Rychnov bojoval v přeboru o udržení. Zdá se, že ty časy jsou ale pryč. Nyní je mužstvo konsolidované a na takové úrovni, že může okupovat příčky v horní polovině tabulky. „I po letošní jarní části tam chceme figurovat,“ hlásí před rozjezdem druhé půlky sezony Václav Brůžek, předseda rychnovského klubu.

Dobré vyhlídky dává týmu i vcelku dobrá a vydařená zimní příprava. „Kvalitní zápasy s divizními celky (Nový Bydžov 0:2, Slavia Hradec Králové 0:1, Ústí nad Orlicí 1:2), v nichž jsme obstáli, nám dávají optimismus pro jarní část sezony,“ podotýká šéf oddílu.

Česká Skalice (zelené dresy) na podzim překvapila ve Dvoře Králové.
PŘED STARTEM JARA: Skalice si chce zakládat na pečlivé obraně. Co trápí trenéra?

Bodový zisk a umístění, to je samozřejmě to nejdůležitější, oč ve fotbale běží. Ovšem v Rychnově se zajímají i o další klíčové aspekty. „Pokračujeme v začleňování dorostenců a v náročném stylu přípravy. Chceme se prezentovat náročným fotbalem, který, jak doufáme, nám bude přinášet i bodový zisk,“ přeje si Brůžek.

Hned úvodní jarní duel ukáže, jak na tom Spartakovci opravdu jsou. Do jejich teritoria totiž dorazí Police nad Metují, jeden z aspirantů na titul krajského přeborníka a zároveň postup do divize. Atraktivní střetnutí se hraje v sobotu 9. března od 12 hodin.

Krajský přebor: Police nad Metují (v bílém) - Solnice
Trio Solnice, Police, Náchod v boji o divizi. Kde jsou postupové ambice?

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - 6. m., 22 b.

SOUPISKA – brankáři: Jan Šebesta (1992), Tadeáš Tobiška (2001), Daniel Koníček (2004). Obránci: Jan Kábrt (1990), Jakub Kocman (2002), Jakub Nosek (1989), Štěpán Vacek (2002). Záložníci: Martin Červinka (2004), Vojtěch Lihařík (2001), Jakub Lukášek (2005), Miroslav Rücker (2002), Jiří Šťovíček (2007), Dominik Veselý (2001). Útočníci: Tomáš Markovič (1996), Filip Široký (2007), Roman Zajíček (1989).
REALIZAČNÍ TÝM – trenéři: Jan Chasák, Miroslav Rücker. Vedoucí mužstva: Václav Hájek.
ZMĚNY V KÁDRU – odchody: žádné. Příchody: žádné.


Načítám tabulku ...