V tabulce sedmý Jičín vyzve rozjetou rezervu Chlumce nad Cidlinou, která v jarní části soutěže předvádí famózní výkony, což ji katapultovalo ze suterénu až na lichotivou pátou pozici.

Ve čtvrtek se uskuteční oslava novobydžovského fotbalu.Ve čtvrtek se uskuteční oslava novobydžovského fotbalu.Zdroj: oddílNa trávník Rychnova nad Kněžnou, který okupuje jedenáctou příčku, přicestuje beznadějně poslední Černilov, jenž je delší už dobu jistým sestupujícím.

Sparingpartnerem oslav bude Dobruška

Třetím čtvrtečním představením bude souboj letošního suveréna z Nového Bydžova (v celé sezoně ztratil pouhopouhé čtyři body) se sympaticky prezentující se Dobruškou (8. místo). Kostra jejího týmu je tvořená zkušenými borci, kteří mají zkušenosti z vyšších soutěží. Karal a spol. se v sobotu vytáhli proti druhé Slavii Hradec (výhra 2:0).

O zaslouženém postupu bydžovského RMSK Cidlina do divize bylo rozhodnuto s předstihem, ovšem až nyní, po posledním duelu sezony, dojde k oficiálním oslavám. Fanoušci se mohou těšit na bohatý program (startuje v 16 hodin), ve kterém vedle zápasu spojeného s korunovací mistra dojde i na duely nejmenších fotbalistů a předání medailí žákovským šampionům kategorie U14.