Jediný podkrkonošský zástupce v nejvyšší oblastní soutěži zažívá plodné období. Pod vedením kouče Zierise pošesté za sebou bodoval a vůbec na půdě Kostelce nad Orlicí jde o skvělý počin. Vždyť dvoubodovým ziskem Vrchlabští soupeři zamezili v posunu na druhou příčku tabulky.

Votrok krajský přebor

Kostelec n. O. - Vrchlabí 0:0, penalty 1:4

Utkání hrané s minimem šancí na obou stranách dospělo k zasloužené remíze a rozhodnout o dělbě bodů musela penaltová loterie.V té se v hrdinu proměnil hostující gólman Švejdar, jenž hned dva kopy domácích bravurně zlikvidoval. Jelikož jeho spoluhráči byli stoprocentní, žijí dál naděje týmu na medailové příčky.

„Ze začátku utkání si každý ze soupeřů vytvořil jednu šanci, nicméně ji nedokázal proměnit. Ve druhé půli nám postupně docházely síly a soupeř nás neustále zaměstnával. Krom několika závarů před brankou ale nic zásadního neproběhlo. Až v poslední minutě nás podržel brankař. Pří penaltové loterii jsme tentokrát byli úspěšnější,“ pochvaloval si utkání trenér horalů Zieris.

To domácí Milan Petřík už tak spokojený nebyl: „Po vyrovnaném prvním poločase s minimem šancí jsme po pauze přidali a po většinu času se hrálo na soupeřově polovině. Naráželi jsme ale na dobrou obranu, a když už jsme skulinku našli, vychytal nás výborný brankář.“