V krajském přeboru budil o víkendu největší pozornost sobotní souboj Libčan s nováčkem z Jaroměře. Hosté potvrdili skvělou formu z úvodu sezony a na půdě favorita vyhráli hladce 3:0. Vrchlabský klub ve stejný den slavil výročí 100 let fotbalu ve městě a v jeho rámci se domácí fotbalisté představili v utkání proti Červenému Kostelci. Na utkání přišlo více než 500 diváků, domácí ale soupeři podlehli vysoko 1:5.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Hitem 5. kola I. A třídy je bez debat duel mezi Roudnicí a Lokomotivou Hradec Králové. Oba soupeři si na podzim připsali stoprocentní zisk bodů. Kdo tedy prvně zaváhá? A udrží se na čele tabulky hráči Solnice, kteří na vlastním hřiští přivítají Sobotku? Uvidíme v neděli.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Krajská soutěž I. B třídy, přesněji její skupina A, nabízela podkrkonošské derby mezi Dolní Kalnou a rezervou Dvora Králové nad Labem. Hosté byli v utkání favoritem, na půdě Kalné se jim ale v minulosti ne vždy dařilo. Tentokrát však nenechali nic náhodě a i díky hattricku Františka Fejka zvítězili jasně 6:1. Zajímavý byl už dopolední souboj Nové Paky s Železnicí. Gól padl až v 90. minutě a vstřelil ho domácí Ondra Janouch. Bohužel pro Novopacké do vlastní branky.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Také ve skupině B se fanoušci mohli těšit na sedm utkání. Šest z nich bylo odehráno už v sobotu. Na neděli zbyl pouze pikantní souboj Stěžer s Předměřicemi.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …