Čtyři soutěže, dohromady devětadvacet zápasů. Fotbalové dění v Královéhradeckém kraji nebude ochuzeno ani na přelomu dubna a května. Jako první na zelený trávník vyběhnou fotbalisté Malšovic a Třebše B, sobotní dopolední program však nabídne i další duely napříč všemi krajskými skupinami dospělých.

Libčanský hráč Marek Novotný (č. 7).
Nálada v kabině je občas ponurá. Snad se ještě zvedneme, věří univerzál Novotný

Lídr krajského přeboru se v neděli představí na hřišti Vrchlabí, to už budou fotbalisté Nového Bydžova dávno vědět, zda jejich nejbližší pronásledovatelé z hradecké Slavie snížili ztrátu v tabulce bodovým ziskem na půdě Jičína.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Také I. A třída má po třiadvaceti kolech suverénního lídra, tentokrát hráče Solnice čeká duel na hřišti hradecké Lokomotivy. Jedním ze šlágrů kola by mohl být souboj Nového Hradce Králové s Novým Městem, lákadlem nedělního programu se pak zdá být bitva v Lázních Bělohrad, kam dorazí soupeř z Roudnice.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Skupina A I. B třídy nabídne pikantní derby mezi rezervou Dvora Králové nad Labem a Miletína. Domácí na výhru v normální hrací době čekají osm zápasů, naopak jejich soupeři se daří a v tabulce je již druhý.

Dokáže trutnovský kouč Miloš Dvořák vymyslet taktiku na soupeře z Tochovic. Další mistrovské body by se jeho týmu rozhodně hodily.
Důležitá záchranářská bitva pro Chlumec. Cenné body potřebuje i divizní trio

V okresním měření sil Žacléř vyzve Úpici, prestižní bude také nedělní souboj vedoucí Železnice s Jičínem B.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Také B skupina I. B třídy se rozdělí do dvou hracích dnů a celkově do čtyř hracích časů. Vedoucí Třebeš B se představí na půdě Malšovic. Beznadějně poslední Solnice dál čeká na premiérový bodový zisk, tentokrát její hráči narazí doma na Opočno.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …