Svěřenci trenéra Josefa Petříka se na výhru nad Výchiodočechy pořádně nadřeli. Hlavně z důvodu nepovedeného vstupu do utkání. Po dvaceti minutách totiž ztráceli dvě branky a 1:2 prohrávali i po prvním poločase. Druhá půle ale již byla jasně v režii domácích a vítězný gól při obratu nakonec zaznamenal střídající Jiří Synek.

Přepeřští se minimálně do odpoledne udrželi v čele tabulky a nyní záleží jen na to, jak odpoví konkurenti, kteří momentálně ztrácejí tři body, navíc měli před kompletním programem 10. kola horší skóre.

FK Přepeře – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:2

Fakta – branky: 34. Bulíř, 50. Knejzlík, 74. Synek, 86. Kventsar – 10. Souček, 18. Špatenka. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 4:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2.

FK Přepeře: Čamrda – V. Novotný, Kventsar, Nesvadba, Knejzlík – Pavlata, D. Novák – Martan (90. O. Tobiáš), Bulíř (89. Fingerhut), Janošík (68. Synek) – Hadaščok (89. Elbel).

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Po celý víkend sledujeme také dění v krajských soutěžích Libereckého kraje. Zástupci pojizerského regionu zde mají před sebou řadu atraktivních soubojů.

Roztoky nebo Libštát. Dva neporažení lídři okresního přeboru se v neděli porvou o vedoucí příčku soutěže na Semilsku. Vyhrát může jenom jeden. Nebo snad duel skončí nerozhodně a oba rivalové si udrží neporazitelnost?