Votrok krajský přebor

Vrchlabí - Hořice 4:0 (3:0)

Domácím vyšel parádně vstup do utkání a už ve 14. minutě otevíral skóre Fišar. Za dalších třináct minut se střelecky prosadil Zdržálek, a když ve 35. minutě zvyšoval kanonýr Žďárský už na 3:0, bylo o vítězi duelu prakticky rozhodnuto.

Po přestávce již Vrchlabští střeleckými náboji šetřili, přesto se více než dvě stovky diváků ještě jedné branky dočkaly. V 73. minutě ji vstřelil kapitán Kout a soupeře do města chutných trubiček poslal s direktem 4:0.

„Jsme rádi, že minulý zápas na nás nezanechal žádné šrámy a mužstvo opět hrálo fotbal, jaký si přejeme. Dokázali jsme využít chyb soupeře, z kterých vyplynuly pěkné akce, ale hlavně také vstřelené branky. I díky nim jsme dotáhli zápas bez větších problémů do vítězného konce,“ řekl k utkání vedoucí domácího mužstva Roman Fictum, jemuž zástupci klubu před utkáním předali dárek v podobě dresu k 55. narozeninám (viz snímek).

Fakta – branky: 14. Fišar, 27. Zdržálek, 35. Žďárský, 73. Kout. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 3:4. Diváci: 207. Poločas: 3:0. Vrchlabí: Janalík – Hanuš, Hájek, Hawel, Kout – Blažej (79. M. Tauchman), Z. Tauchman (89. Navrátil), Zdržálek, Fišar – Kučera, Žďárský (82. Slavík). Hořice: Krejčí – Šeda, Melaga, D. Palm, Pour – P. Palm (76. Bartoníček), Vávra (64. Šlambera), Kněžourek, J. Kuneš – Vysuček, Šedivý (67. Neumann).