Další fotbalový víkend nabízí mimo jiné 8. kolo VOTROK Krajského přeboru mužů a v něm osm utkání. Šest duelů je na programu až v neděli, zápas mezi Libčany a Chlumcem nad Cidlinou B bude sehrán v sobotu a jedno utkání bylo předehráno již v pátek. Fotbalisté Solnice, úřadující krajští přeborníci, v něm vcelku hladce porazili soupeře z Náchoda.

I. B třída skupina B: Teplice nad Metují (žlutočerní) - Náchod B
KAM NA FOTBAL: Krajské soutěže uvidí bitvy o čelo tabulky i sousedská derby

Loni divizní hosté do zápasu nevstoupili zle, ve 32. minutě ale inkasovali gól od kanonýra Luboše Pavlíčka a od té doby měli utkání ve své moci domácí hráči. Ti ještě do přestávky přidali další dvě trefy, když se krátce před odchodem do šaten prosadili Marek Vítek s Ondřejem Tobiškou.

„Z naší strany špatné utkání. Sice jsme do 20. minuty hráli, ale pak převzali iniciativu domácí a zápas rozhodli do poločasu. Ve druhé půli jsme nic neměli, domácí nás do ničeho nepustili, hráli co potřebovali,“ hodnotil utkání vedoucí náchodského mužstva Michal Malý.

Už ve středu se hrála dohrávka 1. kola, ve které se potkaly celky Libčan a Týniště nad Orlicí. Jediným gólem vyrovnaný duel rozhodl v 79. minutě hostující Tomáš Voda.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

SK Solnice, aktuální lídr tabulky VOTROK Krajského přeboruSK Solnice, aktuální lídr tabulky VOTROK Krajského přeboruZdroj: Solnická meruna