Devatenáct utkání mají o víkendu ve svém programu okresní fotbalové soutěže na Trutnovsku. Hrát se začlo již v pátek, kdy se uskutečnilo vložené 8. kolo elitní skupiny III. třídy. Zde budou mít hráči opravdu na pilno, na zelené trávníky se totiž vrátí hned v neděli, kdy je čeká čtrnácté dějství. Velmi zajímavé souboje jsou připraveny také pro příznivce okresního přeboru.

OKRESNÍ PŘEBOR – 25. kolo

Jednoznačným šlágrem přeboru bude sobotní souboj v tabulce druhé Jiskry Kocbeře s třetí Bílou Třemešnou. Oba rivalové mají na svém kontě shodný počet 49 bodů, přičemž domácí si hýčkají zápas k dobru, kterým bude pondělní dohrávka proti Hostinnému. Pokud svěřenci trenéra Štěpaře oba duely zvládnou za tři body, probojují se na vedoucí příčku soutěže, kterou momentálně drží Spartak Hajnice.

V královédvorském derby také půjde o bitvu dvou mužstev, která jako jediná na jaře nenašla v normální hrací době přemožitele. Jiskra ztratila pouhé dva body v domácím utkání proti Volanovu, Třemešenští stejného výsledku dosáhli proti Rtyni v Podkrkonoší. Sokol v celé sezoně nebodoval pouze právě v podzimním derby, se ziskem šestnácti bodů navíc vede jarní tabulku před druhou Hajnicí.

close JARO 2023 info Zdroj: denik.cz zoom_in JARO 2023

Oba sobotní soupeři tak zítřejšímu souboji kladou velký důraz a před zápasem po společné dohodě natočili upoutávku, která má do kocbeřského areálu přilákat co nejvyšší návštěvu. Vzájemná bilance hovoří pro Kocbeře, které vyhrály poslední tři duely. Na podzim Sokol doma vedl 2:0, rival ale stav třemi góly otočil (2:3).

Hraje se samozřejmě i dalších šest zápasů. Od 14 hodin mimo hitu kola startuje velmi zajímavá bitva mezi Rtyní v Podkrkonoší a Žacléřem. Oběma celkům se v jarní části daří, oba prohrály pouze jeden zápas a jejich měření sil tak slibuje velmi dobrou podívanou. Ve stejném čase se proti sobě postaví fotbalisté Hostinného a Vítězné, zde půjde o záchranářskou řež.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Od 17 hodin bude ve hře lídr tabulky Spartak Hajnice, který cestuje na hřiště Starých Buků v roli jasného favorita. V trutnovském derby přivítá na jaře slušně rozjetý Volanov rivala z Mladých Buků, který překvapivě čeká na úvodní jarní body. V Dolní Branné se potkají dva týmy ze středu tabulky (Strážné vs. Bohuslavice nad Úpou) a do Podhůří míří beznadějně poslední Libeč.

OKRESNÍ SOUTĚŽ, skupina „o postup“ – 8. kolo

Jasným aspirantem na postup ze III. třídy je letos Pilníkov. Pokud Starý, Kulda, Meliš a spol. zvládnou náročný víkendový dvojzápas s Lamperticemi a v Lánově, už o jejich prvním místě asi nebude nikdo pochybovat. Domácí dvojzápas čekal Libotov, naopak dvakrát venku se v nabitém programu představují hráči Malých Svatoňovic.

V pátečním programu o góly nebyla nouze, hattricku dosáhl pilníkovský Aleš Starý a třemi góly rozhodl Martin Jakoubek o vítězství Prosečného v Libotově. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

OKRESNÍ SOUTĚŽ, skupina „o umístění“ – 8. kolo

Ve skupině o umístění je na programu „pouze“ nedělní osmé dějství a jeho jednoznačným šlágrem bude přímý souboj o první příčku mezi Starým Rokytníkem a rezervou Dolní Kalné.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

close Pozvánka na sobotní utkání okresního přeboru do Kocbeří. info Zdroj: denik.cz zoom_in Pozvánka na sobotní utkání okresního přeboru do Kocbeří.