Obrovského zájmu se na startu letošního roku těšila anketa, která loni zažila svůj první ročník a zúčastnilo se jí tehdy 29769 hlasujících. Tentokrát se do ní zapojilo neuvěřitelných 80379 čtenářů webových stránek Krkonošského deníku, za což děkujeme.

Mezi oddíly hrající pod hlavičkou OFS Trutnov patří mimo jiné i celky z Dolní Kalné a Vrchlabí.
ANKETA DENÍKU: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub na Trutnovsku za rok 2023

Z téměř 81 tisíc (!) zaslaných hlasů vykrystalizoval vítěz a pětice postupujících do velkého krajského finále, které vypukne již během dnešního dne, tedy ve čtvrtek 22. února.

Okresnímu kolu kraloval s úctyhodným počtem bezmála 33 tisíc hlasů TJ Spartak Pilníkov. Druhá s mírnou ztrátou skončila TJ Lánov a na stupních vítězů oba konkurenty doplnila, tentokrát už s výrazným odstupem, Tělovýchovná jednota Baník Rtyně v Podkrkonoší. Zbylá dvě postupující místa obsadily TJ Sokol Černý Důl a TJ Sokol Malé Svatoňovice.

VÝSLEDKY ANKETY – 1. až 5. místo:

1. TJ Spartak Pilníkov 32923 hlasů
2. TJ Lánov 32256 hlasů
3. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 6532 hlasů
4. TJ Sokol Černý Důl 1957 hlasů
5. TJ Sokol Malé Svatoňovice 1742 hlasů

Hlasování o neoblíbenější fotbalový klub Královéhradeckého kraje, do kterého se kvalifikovalo pět klubů s nejvyšším počtem hlasů z každého okresu, spustíme na jednotlivých okresních webech Deníku během čtvrtka 22. února.

Pro připomenutí: V loňském roce z Trutnovska do krajského finále postupovaly tři kluby. Dle pořadí to byly Sokol Vítězná, TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší a TJ Sokol Prosečné.

Tým dospělých ve Vítězné působí v okresním přeboru a soutěže pořádané OFS Trutnov hrají také mládežnické celky. Úspěch v anketě je pro oddíl příjemným zpestřením.
ANKETA: Do krajského finále jde trio Vítězná, Rtyně v Podkrkonoší a Prosečné