Více než třicet hráčů trefilo správně šest z deseti výsledků a našel se jediný tipér, který byl o jeden přesný odhad lepší. Byla to žena, Irena Balánová (startovní číslo KN0041).

Soutěžící z Trutnova „utekly“ pouze zápasy na druhém, třetím a sedmém řádku. Bylo z toho ale jen o jeden bod víc (11), jelikož úspěšná hráčka při vyplňování kuponu na internetu nepřidala Bonusový kód. Ten by jí býval zajistil ještě o dva bodíky navrch.

Do čela celkového pořadí se probojovala další žena z Trutnova Zdena Pivková, která se dotáhla na Libora Kubáňka z Dolní Branné.

Týmové soutěži nadále vévodí Lišáci, kteří si před druhým Karoso-týmem užívají náskok patnácti bodů. Už za týden ale může být zase vše jinak. Vždyť s ohledem na počet hráčů v každém družstvu (3) hrajeme opět o kompletní sadu 66 bodů.

Výsledky 9. kola

1. Slovensko – Česko   (1:2) 2
2. Dvůr Králové – V. Mýto   (1:0) 1
3. Čáslav – Trutnov   (1:1) 0
4. Vrchlabí – Kostelec   (3:2) 1
5. Úpice – Černilov   (2:2) 0
6. Týniště – Trutnov B   (5:1) 1
7. Bílá Třem. – Vrchlabí B   (4:2) 1
8. Staré Buky – Kocbeře   (5:3) 1
9. Hostinné – Dolní Kalná   (1:1) 0
10. Podhůří – Strážné   (0:8) 2

Supertrefa: 45 branek

Pořadí po 9. kole

(soutěžících je již rovných 200)

FORTUNA:LIGA (1. - 10. místo)
KN0104 Zdena Pivková, Trutnov 10 72
KN0153 Libor Kubáněk, Dolní Branná 4 72
KN0155 Jára Kubáňková, Dolní Branná 7 69
KN0085 Gert Böhnisch, Mladé Buky 10 67
KN0020 Jiří Potměšil, Dvůr Králové 10 66
KN0059 Roman Kábrt, Trutnov 7 66
KN0058 Karel Kábrt, Trutnov 7 66
KN0083 Ladislav Köszegi, Trutnov 7 66
KN0016 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 4 66
KN0093 Jaroslav Birke, Trutnov 7 63

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)
KN0150 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 4 63
KN0064 Aneta Vydrová, Hořice 4 63
KN0110 Martin Bednář, Dvůr Králové 10 61
KN0157 Milan Holásek, Vrchlabí 10 60
KN0105 Jaroslav Hůlek, Trutnov 10 60
KN0070 Pája Kročil, Úpice 10 60
KN0071 Josef Smeták st., Úpice 10 60
KN0022 Ludmila Maturová, Libštát 4 58
KN0067 Miloš Dvořák ml., Trutnov 10 57
KN0152 Věra Kubáňková, Dolní Branná 4 57

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0088 Jiří Novotný, Trutnov 1 57
KN0084 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 7 55
KN0101 Pavel Kotyk, Žacléř 7 55
KN0163 Petr Svoboda, Jilemnice 2 55
KN0102 Jaromír Jedlička, Trutnov 10 54
KN0034 Eliška Matoušová, Kunčice n. L. 10 54
KN0072 Josef Smeták ml., Úpice 10 54
KN0029 Michal Dvořák, Trutnov 7 54
KN0047 Pavel Holý, Trutnov 7 54
KN0154 Janek Kubáněk, Dolní Branná 7 54
KN0080 Jan Zirm, Vrchlabí 7 54
KN0090 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 4 54
KN0001 Josef Vydra, Hořice 4 54
KN0031 Jan Gabrle, Trutnov 1 54
KN0004 Petr Kiss, Dvůr Králové 1 54
KN0106 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova 1 54
KN0096 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 1 54
KN0097 Tomáš Vrbecký, Trutnov 1 54
KN0177 Zdeněk Korčák, Trutnov 7 53
KN0048 Marie Holá, Trutnov 10 51

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0135 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 10 51
KN0018 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové 10 51
KN0026 Eva Adam, Semily 7 51
KN0065 Hana Vydrová, Hořice 7 51
KN0003 Petr Čurda, Vrchlabí 4 51
KN0005 Renata Dvořáková, Trutnov 4 51
KN0015 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 4 51
KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná 1 51
KN0008 Lenka Hurtová, Trutnov 7 50
KN0166 Martin Tarant, Bílá Třemešná 4 50
KN0046 Jaroslav Čížek, Dubenec 10 49
KN0159 Evžen Holásek, Vrchlabí 7 49
KN0042 František Balán ml., Trutnov 10 48
KN0009 Petra Levitnerová, Dvůr Králové 10 48
KN0060 Soňa Kábrtová, Trutnov 7 48
KN0040 Karel Kratochvíl, Trutnov 7 48
KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná 7 48
KN0073 Miloslav Tohola, Havlovice 7 48
KN0074 Zdeněk Žáček, Úpice 7 48
KN0151 Ladislav Kubáněk, Dolní Branná 4 48

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0077 Milan Řehák, Libotov 4 48
KN0139 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 4 48
KN0089 Tomáš Teichmann, Trutnov 7 46
KN0044 Lenka Hrbková, Pardubice 10 45
KN0107 Jaroslav Zajíček, Lipnice 10 45
KN0066 Miloš Dvořák st., Trutnov 7 45
KN0052 Václav Herout, Trutnov 7 45
KN0037 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 7 45
KN0055 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 7 45
KN0036 Erich Kamitz, Chvaleč 7 45
KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná 7 45
KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná 4 45
KN0134 Vladimír Nožička, Dolní Branná 4 45
KN0162 Jiří Jelínek, Vrchlabí 10 43
KN0100 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové 10 42
KN0017 Jiří Pelák, Dvůr Králové 10 42
KN0019 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 10 42
KN0120 Jan Doviczyn, Dolní Branná 7 42
KN0050 Leoš Herout, Trutnov 7 42
KN0013 Zdeněk Jón, Trutnov 7 42

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0140 Jiří Sacher, Dolní Branná 7 42
KN0086 Vladislav Škoda, Trutnov 7 42
KN0149 Karel Fajman, Dolní Branná 4 42
KN0010 Zdeněk Jiránek, Trutnov 4 42
KN0039 Blažena Kratochvílová, Trutnov 4 42
KN0049 Romana Krulišová, Trutnov 4 42
KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná 4 42
KN0030 Roman Nývlt, Trutnov 1 42
KN0145 Radek Tauchman, Dolní Branná 1 42
KN0006 David Votoček, Vrchlabí 1 42
KN0069 Pavel Kejzlar st., Úpice 4 41
KN0176 Martin Korčák, Trutnov 4 41
KN0078 Víťa Schafránek, Radvanice 7 39
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 7 39
KN0025 Jules Adam, Semily 4 39
KN0091 Josef Pich, Trutnov 4 39
KN0082 Václav Roza, Trutnov 4 39
KN0138 Alfréd Sacher, Dolní Branná 4 39
KN0172 Tomáš Houška, Jičín 2 39
KN0087 Petr Novotný, Trutnov 1 39

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná 1 39
KN0081 Jiří Roza, Hořice 1 39
KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná 1 39
KN0041 Irena Balánová, Trutnov 11 38
KN0171 Karel Kučera, Malé Svatoňovice 10 38
KN0168 Jiří Rejl, Dvůr Králové 10 38
KN0173 Petr Bureš, Trutnov 7 38
KN0170 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 4 38
KN0021 Lukáš Matura, Libštát 1 37
KN0103 Karel Havelka, Trutnov 7 36
KN0035 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 7 36
KN0033 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L. 7 36
KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná 7 36
KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná 4 36
KN0144 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 4 36
KN0148 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná 4 36
KN0079 Marta Suchá, Radvanice 4 36
KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná 4 36
KN0156 Pavel Zuzánek, Vrchlabí 4 36
KN0095 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. 1 36

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0141 Jitka Márynková, Dolní Branná 1 36
KN0160 Martin Peška, Vrchlabí -2 36
KN0175 Jaroslava Korčáková, Trutnov 7 35
KN0169 Ráca Srníček, Dvůr Králové 4 35
KN0174 Víťa Machalík, Trutnov -2 35
KN0180 Jiří Renner st., Dolní Branná 4 34
KN0045 Jitka Čížková, Dubenec 7 33
KN0032 Petr Matouš, Jilemnice 7 33
KN0027 Klaus Püschel, Trutnov 4 33
KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná 4 33
KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná 1 33
KN0054 Hana Jiránková, Trutnov 1 33
KN0028 Milena Püschelová, Trutnov 1 33
KN0143 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 1 33
KN0181 Jiří Renner ml., Dolní Branná 7 31
KN0182 Květa Rennerová, Dolní Branná 4 31
KN0075 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové 1 31
KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná 7 30
KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná 4 30
KN0012 Otakar Jón, Trutnov 4 30

OS III. TŘÍDY (141. – 165. místo)
KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná 4 30
KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná 4 30
KN0109 Martin Šimek, Dvůr Králové 1 30
KN0164 Vítězslav Tobolka, Horní Branná 1 30
KN0068 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 10 29
KN0165 Martin Bíba, Dvůr Králové 1 29
KN0179 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové 7 28
KN0076 Miloš Jirsák, Vrchlabí 4 28
KN0024 Josef Dymáček, Vrchlabí 7 27
KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 4 27
KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 4 27
KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná 4 27
KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná 4 27
KN0056 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 4 27
KN0099 Luboš Mašek, Lánov 7 26
KN0023 Zdeněk Matura, Libštát 4 25
KN0124 Anna Pilgrová, Dolní Branná 7 24
KN0142 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 4 24
KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 1 24
KN0043 František Balán st., Trutnov -2 24
KN0014 Jaroslav Rufer, Trutnov -2 24
KN0108 Kurt Püschel, Žacléř 4 23
KN0098 Tomáš Kruliš, Trutnov -2 22
KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná 7 21
KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná 4 21

OS IV. TŘÍDY (166. – 190. místo)
KN0147 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 1 21
KN0183 Jan Forbelský, Dolní Branná 4 19
KN0062 Jan Jedlička, Dvůr Králové 1 19
KN0063 Karel Korunka, Dvůr Králové 1 19
KN0092 Eva Pichová, Trutnov 7 18
KN0051 Michal Herout, Trutnov 4 18
KN0178 Daniel Gabrle, Trutnov 1 18
KN0184 Jaroslav Moravec, Dolní Branná 4 16
KN0061 Alena Jedličková, Dvůr Králové 1 16
KN0053 Michal Jiránek, Trutnov 1 15
KN0167 Břetislav Hradecký, Nové Lesy 4 14
KN0185 Vratislav Cink, Špindlerův Mlýn 7 13
KN0158 Pavlína Holásková, Vrchlabí 4 12
KN0094 Marek Birke, Trutnov -5 12
KN0002 Lucie Jurášková, Rokytnice 10 11
KN0193 Jan Hlava, Libotov 10 10
KN0194 Kateřina Hlavová, Libotov 10 10
KN0196 Dušan Krét, Dvůr Králové 10 10
KN0195 Michal Petr, Dvůr Králové 10 10
KN0197 Vít Vejnar, Dvůr Králové 10 10
KN0199 Martin Záklasník, Liberec 10 10
KN0200 Markéta Záklasníková, Liberec 10 10
KN0007 Petr Hořák, Náchod 10 8
KN0190 Milan Odvárka, Žacléř 7 7

LIGA AMATÉRŮ (191. – 200. místo)
KN0187 Ondřej Renner, Dolní Branná 7 7
KN0198 Kateřina Vejnarová, Dvůr Králové 7 7
KN0161 David Bürger, Vrchlabí 7 6
KN0146 Jan Mečíř, Dolní Branná 7 6
KN0192 Frantík Haas, Dvůr Králové 4 4
KN0191 Michal Kudrna, Vrchlabí 4 4
KN0186 Daniel Renner, Dolní Branná 4 4
KN0188 Filip Kraus, Libotov 1 1
KN0189 Luboš Voňka, Dvůr Králové 1 1
KN0038 Kateřina Šrámková, Trutnov 4 -4

Týmovou soutěž vedou Lišáci

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
1. místo Lišáci  18 195
2. místo Karoso-tým  21 180
3. místo Děda Pepa  30 174
4. místo Hořické Vydry  15 168
5. místo Škubánci  12 168

EVROPSKÁ LIGA (6. – 20.)
6. místo SBS – Trunečkovi  30 159
7. místo Fotbal Dvůr  18 159
8. místo Děda tým  21 153
9. místo Vodáci  9 150
10. místo Sparta  21 147
11. místo Bytovkáři  15 132
12. místo Kousci Laušmanovi  18 130
13. místo FC Amok  18 129
14. místo Sachráci  15 129
15. místo 3R  27 127
16. místo Krakonoš  21 126
17. místo Matut  24 123
18. místo Abu Dhabi  6 123
19. místo Borci  21 121
20. místo Botafogo  21 120

MOL CUP (21. – 45. místo)
21. místo Arya tým  9 120
22. místo Umpa Lumpa!  9 118
23. místo Tornádo  18 117
24. místo Santa tým  12 116
25. místo DNA Trutnov  19 110
26. místo Piváci  15 108
27. místo Sůráci  15 108
28. místo Králíci  24 105
29. místo Herouti  18 105
30. místo Chalupáři  15 102
31. místo Podharťský sběr  15 102
32. místo Bukáci  12 102
33. místo Příbuzní  15  99
34. místo Křížovkáři  9  99
35. místo Sokolíci  9  99
36. místo U tratě  15  96
37. místo Sousedé  12  96
38. místo Pardálové  9  96
39. místo Pošťačky  12  93
40. místo Školačky  6  93
41. místo Jirkys team  6  90
42. místo Břéťa tým  15  86
43. místo Horní Jelení  15  85
44. místo Údržbáři  12  84
45. místo Chataři 210  3  54

Vítězové jednotlivých devíti kol

1. kolo - Jaroslava Kamitzová
2. kolo - Aneta Vydrová
3. kolo - Miloš Dvořák ml.
4. kolo - Hana Vydrová
5. kolo - Marie Holá
6. kolo - Jiří Roza
7. kolo - Ráca Srníček
8. kolo - Jiří Novotný
9. kolo - Irena Balánová

Souboj mezi rezervou Úpice (červené dresy) a Bohuslavicemi nabídl divákům pět branek. Z výhry 2:3 se radovali hosté.
Nevídané. Vedoucí tým naložil druhému v tabulce 11 branek