Oťukávací srpen na fotbalových trávnících utekl jako voda a mistrovské soutěže mohou pokračovat také v září. Na Trutnovsku se hned na úvod nového měsíce půjde na fotbal na čtrnácti stadionech. Původně jich mělo být o dva více, duel Starých Buků s Poříčím u Trutnova byl však na žádost hostujícího oddílu odložen na středu 21. září od 17 hodin a hrát se nebude ani souboj III. třídy západ mezi Lánovem a Černým Dolem.

Přesto se v sobotu a neděli bude v okresním přeboru na co koukat. V sobotních 14 odstartují dva duely a v obou do zápasu jako tabulkově lépe postavení vstoupí hosté. Aktuálně třetí Mladé Buky jedou na půdu poslední Libče v roli jasného favorita, těžkou práci na horké půdě Rtyně v Podkrkonoší očekává dosud neporažený Sokol Bílá Třemešná.

Šlágrem mezi duely začínajícími v 17.00 bude jistě bitva Hostinného s Kocbeřemi. Hrát se bude v Lánově a oba soupeři hlásí velmi slušnou formu. Jedné utkání je na programu v neděli, kdy Hajnice v úpickém azylu od 13 hodin vyzve Svobodu nad Úpou. Pokud se oba soupeři budou prezentovat jako v přechozích kolech, mohou se diváci těšit na brankové hody.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

V obou okresních soutěžích třetí třídy nalezneme jeden hit kola. Ve východní skupině to bude nedělní řež mezi Janskými Lázněmi a Pilníkovem, na západě se v derby popasují Libotov s Mostkem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...