Ještě pouhá čtyři kola a fotbalisté z nejnižší okresní soutěže na Trutnovsku budou moci kopačky pověsit na hřebík. Tedy alespoň pro tuto sezonu. III. třída měla o víkendu na programu jubilejní 10. kolo nadstavbové části a stejně jako v okresním přeboru platilo, že vyhrávaly pouze a jen domácí týmy.

Souboj Hajnice s Volanovem nabídl divákům pět branek. Především ale výhru domácího mužstva.
Body pouze pro domácí, neproměněné penalty a třetí jarní hattrick gólmana Zítka

V souboji prvního s druhým nenechali hráči Pilníkova nikoho na pochybách, který že tým si suverénně kráčí za postupem.

Mostek vs. Malé SvatoňoviceMostek vs. Malé SvatoňoviceZdroj: Tomáš PlecháčSpartak proti Janským Lázních udeřil hned v 1. minutě, ve čtvrté už vedl o dvě branky a nakonec vyhrál hladce 5:0. Hattrickem se při absenci elitního kanonýra Aleše Starého blýskl Jakub Kulda.

Při porážce Janskolázeňských tak šlo v duelu mezi Libotovem a Lánovem o druhou příčku, která letos taktéž může být postupová. Libotovští vyhráli poločas 3:0 a celý zápas podobně jednoznačně 5:1. Velkou zásluhu na výsledku měli dvougóloví střelci Tomáš Novotný a Jakub Pitro.

Zbylé dva zápasy ve skupině nabídly velké kanonády. Prosečné rozstřílelo Lampertice/Žacléř B 10:0, přičemž po dvou trefách zaznamenali Jakoubek, David Špička, Malík a Prokeš. O branku méně padlo v utkání Mostku proti Malým Svatoňovicím, kde domácí výhru 8:1 hattrickem vyšperkoval Tomáš Hampl, po dvou gólech zaznamenali Ulrych s Krkonoškou.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve skupině o konečné umístění uhájila vedoucí pozici rezerva Dolní Kalné, které na tři body proti Radvanicím v Čechách stačily dvě vstřelené branky Lukáše Kalenského. Mnohem pilnější byl ve střelbě tým Starého Rokytníku, který zdolal Bernartice 8:1. Všechny góly prvního poločasu nastříleli Marek a Marek Bednářovi. Starší pálil jednou, mladší třikrát.

Fotbalisté Trutnova (bílé dresy) ovládli šestadvacáté divizní podkrkonošské derby a rivala ze Dvora Králové nad Labem porazili 3:0.
Dvě přesné hlavičky a proměněná penalta. Klíč od Krkonoš po derby získal Trutnov

V dobré formě se představil také celek z Kuksu a také při jeho vítězství 4:0 nad Horním Maršovem byl k vidění skvělý individuální výkon. Domácí Josef Viesner výhru svého mužstva jistil čtvrtým víkendovým hattrickem. Nejvyrovnanějším výsledkem kola bylo vítězství Černého Dolu 2:1 nad Kunčicemi nad Labem.

Už tuto středu se uskuteční dohrávka 5. kola, ve které Kuks od 17.30 vyzve tým Kunčic nad Labem.

Pozvánka na středeční finále Penzion Poříčí Okresního poháru mužůPozvánka na středeční finále Penzion Poříčí Okresního poháru mužůZdroj: OFS Trutnov