Většina víkendových zápasů nabídla vyrovnané výsledky, pouze Libeč, Kunčice nad Labem a Starý Rokytník proměnily 90 minut ve vlastní exhibici. Ve šlágru kola Rudník ještě půl hodiny před koncem vedl nad rivalem z Bílé Třemešné, závěr ale vyšel lépe lídrovi tabulky, který skóre definitivně otočil v 88. minutě gólem z pokutového kopu.

V Rudníku se v sobotu vůbec děly věci. Hned po sobě hrály jak domácí béčko, tak A mužstvo. V obou duelech padlo dohromady 16 žlutých a pět červených karet.

Okresní přebor, skupina A - Fotbalisté Bílé Třemešné odcházeli spokojenější ze šlágru 11. kola, ve kterém si to rozdaly vedoucí dva celky tabulky. Kvalitní duel nabídl bezbrankový první poločas, na jehož konci hasil požár před hostující šestnáctkou kapitán Sokola Hažer a lídr tabulky musel hrát více než polovinu utkání o deseti. Přesilovku domácí využili devět minut po přestávce trefou Kaprála, minutu na to se ale počet hráčů vyrovnal, když se po druhé žluté kartě poroučel z placu Hloušek. Hosté nabídnuté příležitosti využili. Vyrovnat dokázal dorážkou trestného kopu David Kubelka a dvě minuty před koncem potrestal faul na střídajícího Zivra proměněnou penaltou Sadský. Nečekanou ztrátu utrpěl Tatran Hostinné, který na půdě Mostku vyhrál až po penaltovém rozstřelu. I zisk dvou bodů mu ale stačil k poskočení na druhou příčku. Důležitou bitvu ve Vítězné ovládlo Strážné, jehož hráči tak uhájili naději na umístění v nejlepší čtyřce skupiny.

Rudník – Bílá Třemešná 1:2 (0:0), branky: 54. A. Kaprál – 64. D. Kubelka, 88. Sadský z pen. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:5. ČK: 1:1 (55. Hloušek – 42. Hažer). Diváci: 80.

Mostek – Hostinné 1:1 (1:1), penalty 3:4, branky: 34. Vr. Robek – 21. D. Horák. Rozhodčí: P. Doubic. ŽK: 1:0. Diváci: 60.

Vítězná – Strážné 1:2 (1:2), branky: 45. Tichovský – 30. Srnský, 36. Balghouthi. Rozhodčí: Wiesner. ŽK: 2:5. Diváci: 20.

Hajnice – Podhůří 0:0, penalty 1:2, rozhodčí: R. Nývlt. ŽK: 2:1. Diváci: 10.

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Okresní přebor, skupina B - Výhrami domácích kolektivů skončilo 11. kolo v B skupině přeboru. Povinnost splnili fotbalisté Volanova a Rtyně v Podkrkonoší, naopak vítězství Libče nad Mladými Buky čekal asi málokdo. Jiskra ale oslabeného soupeře překvapila nadšeným výkonem a na cestu domů mu nadělila bůra. Očekávaný duel mezi Poříčím u Trutnova a Starými Buky byl po dohodě obou soupeřů odložen na 20. října.

fotbalisté Volanovafotbalisté VolanovaZdroj: Veronika FiebingerováVolanov – Janské Lázně 2:0 (1:0), branky: 6. J. Zeman, 59. D. Musil. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 2:1. Diváci: 90.

Rtyně v Podkrkonoší – Svoboda nad Úpou 4:2 (2:1), branky: 8. M. Novotný, 9. Hoffman, 61. z pen. a 83. Prouza – 44. T. Matějka, 48. Haider. Rozhodčí: M. Černý. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (59. Vl. Görner). Diváci: 50.

Libeč – Mladé Buky 5:0 (3:0), branky: 25. D. Linhart, 27. a 88. D. Horváth, 31. a 85. Meisner. Rozhodčí: Mader. Hráno bez karet. Diváci: 50.

Poříčí u Trutnova – Staré Buky odloženo. Oba soupeři se dohodli na odehrání zápasu v náhradním termínu 20. října od 18 hodin na UMT v Trutnově.

Okresní soutěž, skupina A - Tři pikantní souboje okořenily další dějství A skupiny III. třídy. Hodně živo bylo v Rudníku, kde místní rezerva hostila Černý Důl. Hosté dlouho vedli, v rozmezí od 73. do 84. minuty ale obdrželi tři (!) červené karty, vyrovnávací gól inkasovali z penalty a minutu před koncem jim i jediný bodík sebral gól Filipa Čápa. Domácí tým vyhrál i derby v Libotově, odkud si Kuks odvezl porážku 0:3. Lánov doma nečekaně hladce padl s Prosečným a za zmínku stojí fantastický úvod hostujícího mužstva, které po čtvrthodině hry vedlo rozdílem čtyř branek a náskok ve zbytku utkání uhájilo. Hattrick si připsal Libor Špička, podobně úspěšný byl v Mostku střelec Kunčic nad Labem Jakub Petrák.

Rudník B – Černý Důl 2:1 (0:1), branky: 85. Štemberka z pen., 89. F. Čáp – 16. Valent. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:5. ČK: 0:3 (73. Kozak, 78. Huremovic, 84. Gančarčík). Diváci: 50.

Lánov – Prosečné 2:5 (1:4), branky: 33. Šafařík, 90. J. Blažek z pen. - 7., 16. a 58. L. Špička, 8. a 15. Ferenci. Rozhodčí: R. Votoček. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (62. Tringela). Diváci: 120.

Mostek B – Kunčice nad Labem 0:6 (0:3), branky: 1. a 3. Fraštia, 17., 67. a 86. J. Petrák, 60. Vyroubal. Rozhodčí: Chleborád. ŽK: 1:0. Diváci: 40.

Libotov – Kuks 3:0 (2:0), branky: 33. M. Voňka, 42. O. Pitro, 81. D. Wagenknecht. Rozhodčí: Boubín. Hráno bez karet. Diváci: 40.

Okresní soutěž, skupina B - Návštěva kola sledovala fotbalové utkání v Radvanicích, kde domácí hráči otočili skóre v souboji s Bernarticemi. Ve šlágru kola dokázali hráči Pilníkova vyhrát na horké půdě Malých Svatoňovic. Ani B skupina III. třídy se neobešla bez červené karty, ve Starém Rokytníku ji obdržel Martin Perný z Horního Maršova.

Malé Svatoňovice – Pilníkov 1:2 (1:2), branky: 40. Tišler – 10. a 26. Starý. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:3. Diváci: 50.

Starý Rokytník – Horní Maršov 5:1 (2:0), branky: 33. Handlíř, 45. J. Sůra, 50. Havrda, 76. Vráblík, 85. M. Bartoš – 88. Duch. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (73. Perný). Diváci: 60.

Lampertice – Bohuslavice nad Úpou 0:2 (0:1), branky: 37. a 88. Eflér. Rozhodčí: M. Černý. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

Radvanice v Čechách – Bernartice/Žacléř B 2:1 (0:1), branky: 54. Koníř, 57. Kašpar – 44. J. Těžký. Rozhodčí: Bittman. ŽK: 1:0. Diváci: 120.