Od poloviny srpna jsou v pozoru všichni ti, kdos oblibou hrají tradiční tipovací soutěž s východočeskými Deníky. Fotbalová Tip liga se přiblížila závěru podzimní části a na čele je před posledním 13. kolem soutěžícíz Trutnova Marek Birke.

Vítězem dvanáctého dějství se stal ale někdo úplně jiný. Chotěvický zkušený tipér a dlouholetý fotbalový rozhodčí Jaroslav Mrkvička (startovní číslo KN0163) uhodl jako jediný správně devět výsledků z deseti. Utekl mu pouze duel na pátém řádku, kde při remíze Úpice s Bílou Třemešnou věřil více domácímu favoritovi.

Závěrečné kolo bude ještě hodně napínavé, jelikož rozdíly na čele jsou minimální. Jasněji vypadá situace v Týmové soutěži, ale ani aktuálně vedoucí Létající jeleni ještě nemají titul jistý.

Tip liga v celém našem kraji

Krkonošský deník - 218 hráčů (58 týmů)
Hradecký deník - 188 hráčů (41 týmů)
Rychnovský deník - 79 hráčů (18 týmů)
Jičínský deník - 72 hráčů (14 týmů)
Náchodský deník - 50 hráčů (10 týmů)

Výsledky 12. kola

1. Trutnov A – Velké Hamry 1 (1:0)
2. Vysoké Mýto – Dvůr Králové A 1 (4:1)
3. Rychnov n. K. – Vrchlabí 1 (4:2)
4. Trutnov B – Broumov 2 (2:3)
5. Úpice – Bílá Třemešná 0 (2:2)
6. Dolní Kalná – Nová Paka 1 (3:1)
7. Vrchlabí B – Kopidlno 1 (6:1)
8. Jičín B – Žacléř 2 (2:5)
9. Mostek – Rtyně v P. 1 (4:3)
10. Libeč – Podhůří 1 (3:2)

Supertrefa: 52 branek

Vítězové předchozích kol

1. Karel Fajman (Dolní Branná)
2. Jaroslava Sachrová (Dolní Branná)
3. Jan Zirm (Vrchlabí)
4. Karel Kučera (Malé Svatoňovice)
5. Marek Birke (Trutnov)
6. Renáta Hostínová (Dolní Branná)
7. Břetislav Hradecký (Bílá Třemešná)
8. Jaroslav Strnad (Dvůr Králové n. L.)
9. Zdeněk Matura (Libštát)
10. Pavel Kotyk (Žacléř)
11. Vladimír Pavlis (Dvůr Králové n. L.)

Pořadí jednotlivců: O drama je postaráno. Rozhodne až závěrečné třinácté dějství

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0161 Marek Birke, Trutnov⋌10 129
KN0001 Lenka Hurtová, Trutnov⋌13 124
KN0026 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌13 124
KN0027 Petr Holubec, Trutnov⋌13 121
KN0102 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌16 118
KN0017 Jan Prokůpek, Dvůr Králové⋌10 118
KN0011 Hana Vydrová, Hořice⋌7 118
KN0012 Kurt Püschel, Žacléř⋌13 116
KN0073 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌16 115
KN0071 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌16 115

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)
KN0058 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌16 115
KN0068 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌16 115
KN0070 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌13 115
KN0148 Otakar Jón, Trutnov⋌10 115
KN0020 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌10 115
KN0151 Pavel Holý, Trutnov⋌7 115
KN0096 Petr Hajs, Dolní Branná⋌16 112
KN0085 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌13 112
KN0062 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌13 112
KN0187 Zdeněk Žáček, Úpice⋌13 112

FORTUNA:ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (21. – 40.)
KN0136 Lenka Hrbková, Pardubice⋌10 112
KN0162 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌10   111
KN0163 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌19 109
KN0060 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌13 109
KN0153 Romana Krulišová, Trutnov⋌13 109
KN0064 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌13 109
KN0065 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌13 109
KN0094 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌10 109
KN0106 Karel Havelka, Trutnov⋌10 109
KN0081 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌10 109
KN0028 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌10 109
KN0009 Erich Kamitz, Chvaleč⋌7 109
KN0086 Karel Fajman, Dolní Branná⋌16 106
KN0077 Václav Nyč, Dolní Branná⋌16 106
KN0052 Milan Sůra, Dolní Branná⋌16 106
KN0054 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌13 106
KN0051 Robert Sůra, Dolní Branná⋌13 106
KN0057 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌13 106
KN0056 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌10 106
KN0132 Tomáš Houška ml., Jičín⋌10 106

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0172 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌10 106
KN0141 Renata Dvořáková, Trutnov⋌10 104
KN0055 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌16 103
KN0074 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌13 103
KN0067 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌13 103
KN0013 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌10 103
KN0041 Vašek Herout, Trutnov⋌7 103
KN0152 Marie Holá, Trutnov⋌7 103
KN0128 Jan Zirm, Vrchlabí⋌7 103
KN0121 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌4 103
KN0165 Jan Romančák, Trutnov⋌4 103
KN0140 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌10  101
KN0080 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌16 100
KN0079 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌16 100
KN0144 Jules Adam, Vrchlabí⋌13 100
KN0006 Eva Adam, Vrchlabí⋌13 100
KN0100 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌13 100
KN0095 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌13 100
KN0134 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌10 100
KN0059 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌10 100

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0053 Petr Sůra, Dolní Branná⋌10 100
KN0101 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌7 100
KN0120 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌4 100
KN0124 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌13 99
KN0159 Petr Bureš, Trutnov⋌7 99
KN0135 Jitka Čížková, Dubenec⋌10 98
KN0206 Víťa Machalík, Trutnov⋌7 98
KN0145 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌13 97
KN0016 Vít Zlámal, Dvůr Králové⋌13 97
KN0002 David Bürger, Vrchlabí⋌10 97
KN0072 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌10 97
KN0137 Lukáš Matura, Libštát⋌10 97
KN0139 Ludmila Maturová, Libštát⋌10 97
KN0084 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌10 97
KN0005 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌7 97
KN0037 Roman Kábrt, Trutnov⋌7 97
KN0036 Karel Kábrt, Trutnov⋌7 97
KN0038 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌7 97
KN0087 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌7 97
KN0113 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌7 97

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0107 Zdena Pivková, Trutnov⋌7 97
KN0185 Pája Kročil, Úpice⋌4 97
KN0178 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌4 97
KN0196 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌7 96
KN0176 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌0 96
KN0061 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌13 94
KN0063 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌13 94
KN0066 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌10 94
KN0075 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌10 94
KN0014 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌7 94
KN0156 Roman Nývlt, Trutnov⋌7 94
KN0021 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌7 94
KN0197 Jan Šima, Kadaň⋌0 94
KN0131 Tomáš Houška st., Jičín⋌10 92
KN0143 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌13  91
KN0039 Leoš Herout, Trutnov⋌13  91
KN0010 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌13  91
KN0076 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌13  91
KN0179 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌13  91
KN0154 Michal Dvořák, Trutnov⋌10  91

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0171 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové⋌10  91
KN0149 Zdeněk Jón, Trutnov⋌10  91
KN0069 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌10  91
KN0182 Miloslav Tohola, Havlovice⋌10  91
KN0089 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌7  91
KN0043 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌7  91
KN0110 Martin Bednář, Pardubice⋌4  91
KN0003 Milan Holásek, Vrchlabí⋌4  91
KN0198 Jaroslav Vrbecký, Trutnov⋌10 90
KN0199 Tomáš Vrbecký, Trutnov⋌10 90
KN0098 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌13 88
KN0088 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌7 88
KN0046 Petr Novotný, Trutnov⋌7 88
KN0175 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌7 88
KN0007 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌4 88
KN0184 Josef Smeták ml., Úpice⋌4 88
KN0138 Zdeněk Matura, Libštát⋌1 88
KN0201 Petr Matouš, Jilemnice⋌4 87
KN0202 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌4 87
KN0166 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌4 86

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 150. místo)
KN0133 Simona Houšková, Jičín⋌10 85
KN0155 Jan Gabrle, Trutnov⋌7 85
KN0127 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌7 85
KN0030 Aneta Vydrová, Hořice⋌7 85
KN0122 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌4 85
KN0092 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌4 85
KN0044 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌1 85
KN0205 Petr Kamitz, Trutnov⋌10 83
KN0115 Vojtěch Matras, Dvůr Králové⋌10 82
KN0015 David Vitebský, Dvůr Králové⋌10 82
KN0126 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌10 82
KN0048 Milan Řehák, Libotov⋌7 82
KN0173 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌7 82
KN0111 Filip Kraus, Libotov⋌1 82
KN0188 Andrea Holubcová, Trutnov⋌16  81
KN0203 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌7  81
KN0189 Martin Balán, Trutnov⋌13 79
KN0029 Josef Vydra, Hořice⋌13 79
KN0024 David Kamitz, Chvaleč⋌7 79
KN0093 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌4 79
KN0204 Ája Šedivá, Dvůr Králové⋌13 77
KN0190 Stanislav Schejbal, Trutnov⋌0 77
KN0208 Pavel Kotyk, Žacléř⋌13 76
KN0109 Filip Mrázek, Pardubice⋌13 76
KN0160 Jaroslav Birke, Trutnov⋌10 76
KN0181 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌10 76
KN0078 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌10 76
KN0114 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌7 76
KN0200 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌7 75
KN0183 Josef Smeták st., Úpice⋌4 74

OKRESNÍ SOUTĚŽ (151. – 180. místo)
KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌13 73
KN0025 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌10 73
KN0123 Martin Peška, Vrchlabí⋌10 73
KN0004 Petr Čurda, Vrchlabí⋌7 73
KN0164 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌7 73
KN0150 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌7 73
KN0118 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌4 73
KN0018 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌4 73
KN0047 Jiří Novotný, Trutnov⋌1 73
KN0090 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌-2 73
KN0034 Klaus Püschel, Trutnov⋌10 72
KN0195 Kateřina Šrámková, Voletiny⋌7 72
KN0032 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌0 72
KN0033 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌0  71
KN0050 Václav Roza, Trutnov⋌13 70
KN0147 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌10 70
KN0112 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌7 70
KN0022 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌4 70
KN0207 Martin Srníček, Praha⋌4 70
KN0008 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌-2 70
KN0174 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌10 69
KN0040 Michal Herout, Trutnov⋌0 69
KN0214 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌10 68
KN0042 Roman Teichmann, Trutnov⋌7 67
KN0104 Pavel Kraus st., Dvůr Králové⋌4 67
KN0049 Jiří Roza, Hořice⋌4 67
KN0157 František Balán, Trutnov⋌1 67
KN0142 Láďa Köszegi, Trutnov⋌7 65

HAVLOVICKÁ TROPICAL LIGA (181. – 210.)
KN0045 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌4 65
KN0146 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌13 64
KN0194 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌7 63
KN0129 Petr Svoboda, Jilemnice⋌5 63
KN0031 Martin Korčák, Trutnov⋌0 63
KN0116 David Votoček, Vrchlabí⋌10  61
KN0191 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌13 60
KN0192 Zdeňka Jiránková, Trutnov⋌7 60
KN0186 Pavel Kejzlar, Úpice⋌4 60
KN0105 Pavel Kraus ml., Dvůr Králové⋌13 58
KN0035 Milena Püschelová, Trutnov⋌13 58
KN0117 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌10 58
KN0119 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌7 58
KN0097 Daniel Renner, Dolní Branná⋌7 58
KN0177 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌0 57
KN0091 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌10 55
KN0130 Petr Pfeifer, Vrchlabí⋌8 54
KN0210 Lucie Matějková, Dvůr Králové⋌4 54
KN0209 Daniel Gabrle, Trutnov⋌7 52
KN0082 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌4 52
KN0193 Michal Jiránek, Trutnov⋌4 48
KN0083 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌10 46
KN0215 Luboš Voňka, Dvůr Králové⋌7 46
KN0180 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌-2 43
KN0023 Jana Němečková, Dvůr Králové⋌-2 43
KN0099 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌4 40
KN0103 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌1  37
KN0108 Jan Klust, Pardubice⋌7 36
KN0158 Irena Balánová, Volanov⋌1 35
KN0167 Miloš Jirsák, Vrchlabí⋌7  31

LIGA AMATÉRŮ (211. – 215. místo)
KN0213 Luboš Mašek, Lánov⋌4  31
KN0216 Jakub Kotyk, Žacléř⋌10 27
KN0170 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌1 24
KN0168 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌4 23
KN0169 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌-2 20
KN0019 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌0  14

Pořadí týmové soutěže

SOUTĚŽ TÝMŮ: Liga mistrů (1. – 20. místo)
1. Létající jeleni (Petr Holubec, Ondřej Tobiáš, Michal Vyhnánek)⋌36 354
2. Sparta (Pavel Holý, Marie Holá, Romana Krulišová)⋌27 327
3. Nohejbalisté (Jan Forbelský, Petr Hajs, Jaroslav Moravec)⋌39 321
4. Piváci (Ladislav Nosek, Jaroslav Střížek, Ladislav Šimek)⋌39 321
5. Sousedé (Miloslav Nykl, Vlasta Suková, Zdena Sůrová)⋌39 321
6. Školačky (Eva Hanušová, Jitka Márynková, Milena Pitrmanová)⋌36 318
7. Bukáci (Josef Dreveniak, Miroslav Dreveniak, Zdena Dreveniaková)⋌39 315
8. Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌39 315
9. Křížovkáři (Josef Hanuš, Renata Hostínová, Vladimír Nožička)⋌39 315
10. Sokolíci (Karel Fajman, Vlatimil Pitrmuc, Hana Pitrmucová)⋌39 315
11. Pošťačky (Anna Pilgrová, Eva Šimůnková, Kateřina Špidlenová)⋌39 312
12. Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌39 312
13. Sůráci (Milan Sůra, Petr Sůra, Robert Sůra)⋌39 312
14. DU 31 (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌30 310
15. Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌39 291
16. Fradam (Eva Adam, Jules Adam, Josef Dymáček)⋌39 291
17. Karoso tým (Karel Kábrt, Roman Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌21 291
18. Kousci Laušmanovi (Petr Kiss, Filip Kraus, Tomáš Zkusil)⋌24 288
19. Gorilí samice (Lucie Čurdová, Miroslava Čurdová, Nikola Čurdová)⋌12 288
20. Dvorský bengo (Vít Zlámal, Jan Prokůpek, Jiří Rejl)⋌30 285

21. - 58. místo
TOTOM tým⋌30 283
Hořické Vydry⋌27 282
Arya tým⋌21 282
Rock&Coffe⋌24 280
Botafogo⋌27 279
Pardálové⋌27 279
Sachráci⋌42 276
Děda tým⋌27 270
Vodáci⋌24 270
Horní Jelení⋌33 269
Senior tým⋌27 263
Herouti⋌20 263
Červenobílí⋌24  261
Děda Pepa⋌12 259
Škubánci⋌12 255
Santa tým⋌36 254
Lišáci⋌9 252
Fotbal Dvůr⋌24  251
SBS – Trunečkovi⋌4 250
Matut⋌15 249
nedělní kancelář U Laušmanů⋌18 246
SK Rotolud⋌15 243
Paluba DK⋌33 241
Buřtbuřti⋌30 240
Kozlové⋌36  231
Břéťa tým⋌21  231
Borci⋌15 222
U tratě⋌18 219
Dubina team⋌9 210
Údržbáři⋌24 207
FC Amok⋌0 206
Čupásci z Pardubic⋌24 203
Abu Dhabí⋌27 192
Sirotci⋌24 186
DNA Trutnov⋌15  181
Jirkys team⋌24 168
Rododendron⋌18 162
Chataři 212⋌3  67