Fotbalisté Svobody nad Úpou neprožívají povedený podzim. Tým trápí časté hráčské absence, z osmi zápasů jich mužstvo sedm prohrálo. Naposledy v sobotu doma s favorizovanou Bílou Třemešnou (2:4).

Nečekaný výsledek přineslo měření sil Davida s Goliášem. Dvůr Králové nad Labem v něm porazil posílenou rezervu Slovanu Liberec 2:1.
Šokující výsledek, který nikdo nečekal. Dvůr ale vedle výhry počítal i ztráty

Josef ViesnerJosef ViesnerZdroj: is.fotbal.czPřesto má být Sportovní klub MFC na co pyšný. V tomto případě na koho. V prvním poločase zmiňovaného zápasu Svoboda statečně bojovala, na ukazateli skóre svítil dlouho stav 1:1 a mohlo být ještě líp. Po půlhodině hry rozhodčí Serbousek nařídil proti hostům pokutový kop. Třemešenští s výrokem nesouhlasili, sami by s ním však nic neudělali.

Našel se ale někdo jiný, kdo nakonec sudího donutil změnit názor. Domácí útočník Josef Viesner (na snímku) arbitra záhy upozornil, že se o žádný faul nejednalo a místo pokutového tak jeho tým zahrával pouze kop rohový.

Souboj Volanova s Kocbeřemi nabídl divákům čtyři branky. Tři ale vstřelili hosté, kteří tak mohli slavit další vítězství.
Prestižní derby pro Mladé Buky. Lídr z Hajnice a žacléřský Baník doma nadělovali

Kdo ví, jak by nakonec duel dopadl, kdyby Svoboda z penalty otočila na 2:1. Takto bylo vše jinak. Po pauze hosté zlepšili svůj výkon a z krásného areálu si odvezli tři body.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …