Dlouholetému prvnímu muži Podkrkonoší se postavil protikandidát Jiří Skuček. Svůj mandát však s velkým náskokem (25:11) obhájil Marek Pilný a regionu nejvyšších českých hor tak bude šéfovat minimálně další čtyři roky.

Ve zbylém programu valné hromady následovala volba členů Výkonného výboru OFS Trutnov. Z původně dvanácti kandidátů chvíli po potvrzení staronového předsedy odstoupili Jiří Říha a Miroslav Seidel, členové předvolebního týmu Jiřího Skučka.

Následně byli hlasováním přítomných delegátů zvoleni Pavel Hrubeš, Stanislav Ježek, Bohumil Kafka, Radek Kotyk, Karel Šiling a Jiří Štěpař. Neuspěli tedy Richard Kocík, Pavel Matějka, Stanislav Mlejnek a Jaroslav Švorc.

Utkání osmifinále Evropské ligy mezi pražskou Slavií a Glasgow Rangers.
Pod Krkonošemi se zápas Slavie líbil. Do odvety se sešívaným hodně věří

„Jsem rád, že důvěra klubů byla taková, jaká byla, a že mohu ve funkci předsedy OFS pokračovat. Tím, že jsem byl znovu zvolen, dostávám šanci a prostor přesvědčit i ostatní kluby, které pro mě tentokrát nehlasovaly. Udělám pro to maximum,“ řekl Krkonošskému deníku krátce po svém znovuzvolení Marek Pilný.

Zároveň projevil spokojenost se složením výkonného výboru a zmínil i snahu zaměřit se v novém volebním období na práci s mládeží v celém okrese. „Nabízí se řada jmen, která by v Komisi mládeže OFS Trutnov mohla pracovat, pomáhat a přispívat. To mě hodně těší,“ dodal staronový šéf fotbalového Trutnovska.

V odvolací a revizní komisi budou v novém období sedět Eduard Bednařík, Klaus Püschel a Zdeněk Tomšík.